×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Būtiska informācija autovadītājiem: sākas būvdarbi starp Ulbrokas apli un Rīgas apvedceļu

Foto - AtisFoto - Atis

No šodienas sākas būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi posmā starp Ulbrokas apli un Rīgas apvedceļu, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Gandrīz piecus kilometrus garajā posmā paredzēts atjaunot asfalta dilumkārtu. Projekta gaitā tiks ierīkotas arī 12 ratiņu nobrauktuves sabiedriskā transporta platformām.

LVC brīdina, ka remontdarbu posmā var būt palēnināta satiksme, īpaši no rītiem un pievakarē, kad cilvēki dodas uz un no darba. Remontdarbu posmu ir iespējams apbraukt gar Juglas papīrfabriku vai arī Ulbrokas aplī nogriežoties uz Vālodzēm.

Jau no šodienas satiksmi būvdarbu zonā sāks organizēt ar ceļa zīmēm un luksoforiem, bet sastrēgumu laikā satiksmes regulēšanu nodrošinās būvuzņēmēji. Ātruma ierobežojums līdz apdzīvotajai vietai “Līči” būs 70 kilometri stundā, bet atsevišķos posmos līdz 50 kilometriem stundā. Būvdarbus veiks AS “Ceļu pārvalde”, to izmaksas ir 833 716 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Arī citur uz valsts autoceļiem turpinās būvdarbi. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+