Ekonomika
Nauda

Būtiska informācija “Swedbank” klientiem 16

Naktī uz 20. septembri no plkst. 00:00-05:30 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi “Swedbank” internetbankas un karšu darbībā, portālu LA.lv informēja bankas pārstāve Vineta Savicka.

Viņa skaidro, ka uzlabojumu rezultātā klienti saņems paziņojumus internetbankā par jauniem nedzīvības apdrošināšanas līgumiem, kas tiks iesūtīti internetbankā. Klientiem, kuri saņem ātros paziņojumus par konta atlikumu, summa tiks norādīta eiro valūtā. Klientiem, kuri saņem ātros paziņojumus par darījumiem kontā, nebūs nepieciešams norādīt kontus, par kuriem tie tiks saņemti. Regulārajiem maksājumiem internetbankā varēs norādīt saņēmēja adresi un valsti. Savukārt definēto maksājumu sarakstā būs iespēja grupēt sarakstu pēc visiem tabulā norādītajiem datiem: maksājuma nosaukuma, summas, saņēmēja, tipa un informācijas saņēmējam.

Sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. “Swedbank” jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām.

Saistītie raksti
LA.lv