Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
14. novembris, 2016
Drukāt

Būtiska informācija visiem “Swedbank” klientiem

LETALETA

14.novembra vakarā laikā no plkst. 20:00 līdz 23:00 notiks “Swedbank” datu bāžu arhivēšana, tādejādi var būt īslaicīgi pārtraukumi internetbankas darbībā, brīdina banka.

Savukārt naktī uz 15.novembri no plkst. 00:00 – 06:00 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi “Swedbank” karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Kā skaidro bankas pārstāve Kristīne Jakubovska, tā rezultātā bankas klientiem būs pieejami dažādi uzlabojumi, piemēram, vienkāršāka mobilās lietotnes izmantošana tiem bankas klientiem, kuri mobilo lietotni lejupielādēs pirmo reizi. Uzreiz pēc lietotāja autorizācijas automātiski tiks ieslēgti tie pakalpojumi, kuri mobilajā lietotnē ir pieejami bez koda, piemēram, ātrā konta atlikuma pārskatīšana un naudas sūtīšana esošiem saņēmējiem.

Sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. “Swedbank” jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām. Vienlaikus norādot, ka šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot Swedbank IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+