×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. novembris, 2016
Drukāt

Būtiska informācija visiem “Swedbank” klientiem

LETALETA

14.novembra vakarā laikā no plkst. 20:00 līdz 23:00 notiks “Swedbank” datu bāžu arhivēšana, tādejādi var būt īslaicīgi pārtraukumi internetbankas darbībā, brīdina banka.

Savukārt naktī uz 15.novembri no plkst. 00:00 – 06:00 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi “Swedbank” karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Kā skaidro bankas pārstāve Kristīne Jakubovska, tā rezultātā bankas klientiem būs pieejami dažādi uzlabojumi, piemēram, vienkāršāka mobilās lietotnes izmantošana tiem bankas klientiem, kuri mobilo lietotni lejupielādēs pirmo reizi. Uzreiz pēc lietotāja autorizācijas automātiski tiks ieslēgti tie pakalpojumi, kuri mobilajā lietotnē ir pieejami bez koda, piemēram, ātrā konta atlikuma pārskatīšana un naudas sūtīšana esošiem saņēmējiem.

Sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. “Swedbank” jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām. Vienlaikus norādot, ka šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot Swedbank IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+