Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
14. septembris, 2016
Drukāt

Būtiskas izmaiņas dzīvē stundas laikā? Ej uz DDT “Veiksmes akadēmiju”!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 22. septembrī plkst. 18.30 pirmizrādi piedzīvos režisores Paulas Pļavnieces un dramaturga Matīsa Gricmaņa izrāde jauniešiem “Veiksmes akadēmija”, kurai dots apakšvirsraksts “Ceļš uz laimi vienā daļā”, LA.lv pavēstīja teātra “Dirty Deal Teatro” pārstāve Ieva Bērziņa.

Unikālā mācību metode, ko radījusi izrādes komanda, ļauj jebkuram cilvēkam stundas laikā mainīt savu dzīvi. “Veiksmes akadēmija” ir vienīgā mācību iestāde, kuru var pabeigt tik īsā laikā un kura sola, ka 99% tās absolventu dzīve mainīsies.

Apmācību vada divi jauni aktieri, kuri agrāk savā profesijā jutās vīlušies. Viņi nespēja sasniegt panākumus, par kuriem sapņoja. Viņu privātās dzīves sāka pārvērsties par fiasko, un viņi sāka zaudēt ticību tam, ka dzīvē vispār ir veiksme. Līdz viņi atrada viens otru un, sapratuši, ka nav vieni savos meklējumos pēc veiksmes un laimes, ieguva motivāciju izjautāt tos, kuri zina, kā būt veiksmīgam dzīvē. Viņi apkopoja gandrīz visas zināšanas, metodes un mācības par veiksmīgu un laimīgu dzīvi, un, izvilkuši no tām esenci, izveidoja “Veiksmes formulu”, kas ir “Veiksmes akadēmijas” apmācības pamatā.

Izrādē piedalās aktieri Artūrs Putniņš un Ance Muižniece.

Pirmizrāde notiks Rīgas vakara ģimnāzijā. Skatītāji aicināti pulcēties Dirty Deal Teatro plkst. 18.30, lai kopīgi dotos uz norises vietu.

Izrāde “Veiksmes akadēmija” ir veidota speciāli skolēniem, un tās garums nepārsniedz vienas mācību stundas un starpbrīža garumu.

“Veiksmes akadēmija” aizsāk jaunu Dirty Deal Teatro veidotu izrāžu ciklu ar nosaukumu “Jaunie pieaugušie”, pauda Bērziņa. Cikla mērķis ir piedāvāt daudzveidīgu izrāžu klāstu jauniešiem vecuma grupā no 15 – 24 gadiem. Ar šī cikla izrādēm iecerēts doties arī uz Latvijas reģioniem, piedāvājot turienes jauniešiem jaunu, laikmetīgu teātra pieredzi.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+