×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Būtiskas izmaiņas jaunākās laika prognozes dēļ: “puteņa biļetes” būs spēkā arī trešdien (1)

Foto LETAFoto LETA

Precizējot meteoroloģisko dienestu prognozes par gaidāmo snigšanu, Rīgas pašvaldība noteikusi, ka arī trešdien, 13. janvārī, autovadītāji sabiedrisko transportu Rīgā varēs izmantot bez maksas, informēja Rīgas domē.

Iepriekš tika ziņots, ka trešdien, lai gan sola stipru snigšanu, Rīgas dome tā sauktās “puteņa biļetes” izsludināt neplāno.

Par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiek uzskatīta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Šo iespēju var izmantot jebkura pilngadīga persona, autovadītāja apliecībai nav obligāti jābūt līdzi. Reģistrācijas apliecība apliecinās, ka konkrētais transportlīdzeklis tajā brīdī neatrodas satiksmē, kas ir pašvaldības mērķis. Minētos braukšanas atvieglojumus pašvaldība ievieš, lai mazinātu satiksmes intensitāti stipras snigšanas laikā, tādējādi atvieglojot ielu uzturēšanas tehnikas darbu.

Pirmo reizi minētos atvieglojumus autovadītājiem pašvaldība ieviesa pirms trijiem gadiem. Sakarā ar maigajām ziemām un mazo sniega daudzumu pēdējo gadu laikā “puteņa biļešu” ieviešana nebija nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tikai cilvēks no Tvaika ielas dažas sniega pārslas ziemas laikā uzskata par puteni.

Draugiem Facebook Twitter Google+