Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. oktobris, 2015
Drukāt

Būtiski augusi interese par iestāšanos zemessardzē

Foto- LETAFoto- LETA

Zemessardze, veicot vingrinājumus Jēkabpilī 2015.gada aprīlī.

Pēdējā laikā būtiski augusi interese par iestāšanos Zemessardzē, šī gada pirmajos deviņos mēnešos tajā uzņemot jau 898 biedrus.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Transatlantiskajā organizācijā (LATO), pērn šajā pašā periodā tika uzņemti 812 biedri.

Organizācijā uzsvēra, ka līdz ar uzstādīto rekordu nepieciešams arī papildu aprīkojums. Lai nodrošinātu nepieciešamo ekipējumu, LATO sadarbībā ar portālu “Ziedot.lv” un citiem domubiedriem rīko ziedojumu kampaņu “www.zemessargam.lv”, mudinot sabiedrību tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā.

Kampaņu atbalsta 27 sabiedrībā zināmi cilvēki, un tai pievienojušies jau 513 ziedotāji, saziedojot 23 820 eiro.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+