Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

Būtiski palielina “Norvik bankas” pamatkapitālu

Norvik

“Norvik bankas” akcionāri nolēmuši būtiski palielināt kredītiestādes pamatkapitālu – nozīmīgu ieguldījumu 69 638 784 eiro apmērā veicis bankas vairākuma akcionārs, bankas padomes priekšsēdētājs Grigorijs Guseļņikovs, informē “Norvik bankas” pārstāvis Osvalds Zebris.

Pēc kapitāla palielināšanas “Norvik bankas” apmaksātais pamatkapitāls būs 123 101 368 eiro. Guseļņikovs pēc ieguldījuma savu līdzdalību bankas akciju kapitālā audzējis no 83,63% līdz nedaudz virs 90%.

“Ieguldījums bankas kapitālā ir loģisks nākamais solis mūsu šogad uzsāktajā “Norvik bankas” attīstībā. Esam pieteikuši gana ambiciozu mērķi – kļūt par vienu no tehnoloģiski attīstītākajām universālajām bankām Ziemeļeiropā un šī mērķa izpildei sperti vairāki soļi – izveidots mūsdienīgs bankas zīmols un mājas lapa, mūsu jauno mobilo aplikāciju drīz papildinās mobilās bankas jauna versija, kopā ar “Tele2” esam izstrādājuši Latvijas tirgū unikālu produktu “Norvik SIM”, šogad sāksim atjaunot filiāļu tīklu,” norāda “Norvik bankas” valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels.

Kredītiestādē atzīmē, ka 2015.gadā plānots atvērt pirmo novatorisko “Norvik bankas” filiāli, kurā būs redzami bankas jaunākie sasniegumi un risinājumi bankas produktu attīstībā un apkalpošanā. Vēl līdz 2015.gada beigām paredzēts atjaunot “Norvik bankas” filiāļu un apkalpošanas centru dizainu, kas būs ieturēts vienotā stilā, jaunajās krāsās un ar jaunu bankas dizaina koncepciju, turklāt jaunajā stilā tiks ieviestas arī formas bankas darbiniekiem.

“Norvik banka” dibināta 1992.gadā. 2013.gada nogalē bankas akciju kontrolpaketi iegādājās uzņēmējs Grigorijs Guseļņikovs.

“Norvik banka” ir astotā lielākā banka Latvijā pēc aktīvu apjoma, tās aktīvi jūnija beigās bija 854,594 miljoni eiro, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotā informācija. Bankai ir 78 apkalpošanas vietas 17 Latvijas pilsētās, ziņo LETA.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+