Mobilā versija
+1.8°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
7. marts, 2014
Drukāt

Butkevičs: notiek informācijas karš (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Noklausītā un atklātībai nodotā Igaunijas ārlietu ministra Urmasa Paeta un Eiropas Savienības augstākās ārlietu pārstāves Ketrinas Eštones telefonsaruna liecina, ka ir sācies plaša mēroga informācijas karš, ar šādu paziņojumu ceturtdien nāca klajā Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs.

“Mēs redzam, ka šādas sarunas tiek noklausītas un pēcāk noplūdinātas,” sacīja Butkevičs. Internetā noplūdināts Igaunijas ārlietu ministra Urmasa Paeta un ES augstākās ārlietu pārstāves Ketrīnas Eštones telefonsarunas ieraksts. Tajā Igaunijas ārlietu ministrs izsaka pieļāvumu, ka snaiperus, kuri Kijevā nemieru laikā nogalināja cilvēkus, varētu būt organizējusi Ukrainas jaunā koalīcija. Sarunas gaitā Paets atstāstīja tikšanos ar Ukrainas pilsonisko aktīvisti, Maidana medicīniskās palīdzības dienestu organizētāju Olgu Bogomoļecu, kura Paetam sacījusi, ka vieni un tie paši snaiperi Maidanā šāvuši gan uz miličiem, gan uz nemierniekiem. “Ir aizvien lielāka skaidrība, ka [toreizējais Ukrainas prezidents Viktors] Janukovičs nebija aiz snaiperiem, tas bija kāds no jaunās koalīcijas,” sacīja Paets. Tikmēr pati Bogomoļeca paziņojusi, ka nav igauņu viesim teikusi, ka miliči un protestētāji būtu nogalināti ar vieniem un tiem pašiem ieročiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāda jēga šim tukšajam tekstiņam?

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+