×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Būvdarbi uz Liepājas šosejas: priecīga vēsts un brīdinājums

Foto - "LVC"Foto - "LVC"

Dubulttilts pār Lielupi.

Pirmkārt – priecīga vēsts. Pabeigti būvdarbi Liepājas šosejas (A9) posmā no Kaķeniekiem  Blīdenes virzienā (64,3.  – 75,4. km), un satiksmes ierobežojumu tur vairs nav.

Būvdarbi turpinās četros citos Liepājas šosejas posmos 60 km kopgarumā:no Liep­upes tilta līdz krustojumam ar reģionālo ceļu Jelgava–Tukums (darbi tiks pabeigti nākamgad), no krustojuma ar reģionālo ceļu Jelgava–Tukums līdz Anneniekiem (arī tur darbus plānots pabeigt nākamgad), no Durbes līdz Grobiņai un no Grobiņas līdz Liepājai (finišs paredzēts oktobrī).

Otrkārt – brīdinājums. Ir pabeigta pagaidu tilta būvniecība pār Lielupi uz Liepājas šosejas (A9) un pār to jau ir novirzīta satiksme, tā dodot iespēju vecā tilta rekonstrukciju veikt netraucēti un pamatīgi. Vērienīgs risinājums, taču – tilts, pa kuru mēs tagad braucam, tomēr ir PAGAIDU BŪVE, un, ja citi ceļi un tilti kaut kā piecieš Latvijā tik izplatītos maksimālā auto svara ierobežojumu pārkāpumus, šeit tie var kļūt bīstami. Tādēļ VAS “Latvijas valsts ceļi” (“LVC”) aicina autovadītājus ievērot uzstādītās ceļa zīmes un nešķērsot tiltu ar transportu, kas ir smagāks par 44 tonnām. Pēc būvnieka vizuālajiem novērojumiem, šis ierobežojums regulāri tiek pārkāpts un pār tiltu brauc pārkrauts transports.

“LVC” ir arī vērsušies Valsts ceļu policijā ar lūgumu organizēt kravu svēršanu pie tilta. Gadījumā, ja pārkrautā transporta kustība turpināsies, “LVC” apsvērs iespēju slēgt kravas transporta satiksmi pār pagaidu tiltu un novirzīt to pa apvedceļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+