×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūlijs, 2015
Drukāt

Būvdarbi uz Siguldas šosejas turpināsies līdz nākamajam gadam

Foto - LETAFoto - LETA

Tilta pār Gauju būvdarbi pie Taurenes, kas norit Vecpiebalgas novadā uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30) posmā no pārvada pār bijušo dzelzceļa līniju līdz Brežģa kalnam aiz Taurenes.

Būvdarbi uz Siguldas šosejas turpināsies līdz nākamajam gadam, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas valsts autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes informācijas centra un komunikācijas daļā.

LVC informēja, ka pavasarī sāktie būvdarbi Vidzemes šosejas posmā no pagrieziena uz Langstiņiem līdz nobrauktuvēm no dzelzceļa pārvada Garkalnē turpinās. Lai arī satiksmes organizācija ir mainīta, un tagad tā notiek pa vienu joslu katrā virzienā kreisajā brauktuvē virzienā uz Siguldu, darbi labajā brauktuvē vēl nav pabeigti.

Uz labās brauktuves virzienā no Rīgas uz Garkalni ir uzklāta saistes jeb seguma vidējā kārta, bet asfalta virskārta vēl nav uzklāta, tāpēc arī horizontālais marķējums – joslu sadalošās līnijas – uz ceļa ir dzeltenā krāsā.

Virskārtu paredzēts klāt vēlāk, secīgi abās brauktuvēs. Arī posma turpinājumā no Garkalnes Siguldas virzienā darbi ir pavirzījušies līdz saistes kārtai, un pēc laika satiksme tiks pārkārtota, un darbi turpināsies uz kreisās brauktuves.

LVC ir izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+