×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Būvdarbu dēļ Latvijas hokejisti Stokholmā nevar no rītiem pagulēt

Vairākas izlases pasaules hokeja čempionātā sūdzējušās par dzīvošanas apstākļiem Stokholmā. Arī Latvijai nav nekāda medusmaize, tomēr mūsējie jūtas puslīdz normāli.

 Latvijas komanda mitinās pie pašas spēļu arēnas vienā viesnīcā ar Krievijas, Itālijas un Dānijas izlasēm. Krieviem ārkārtīgi traucējot tieši pie viesnīcas notiekošie futbola stadiona celtniecības būvdarbi. Jevgēņijam Malkinam šaurie numuriņi uzdzenot depresiju. Norvēģijas valstsvienība pat pārbraukusi uz citu viesnīcu.

Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš: “Jā, pagājušajā gadā pasaules čempionātā Slovākijā bija labāka viesnīca, toties sliktāka ēdināšana. Šeit mums ir gultas sastumtas kopā un būvdarbu dēļ no rītiem nevar tik ilgi pagulēt. Taču kopumā ir normāli.”

21 gadu vecajam uzbrucējam šis ir otrais pasaules čempionāts. Viņš pirmajai spēlei pret Krieviju netika pieteikts, taču otrajā spēlē pret Vāciju, runājot galvenā trenera Teda Nolana vārdiem, parādīja ļoti iedvesmojošu sniegumu. “Man bija sevi jāpierāda, biju nedaudz satraucies. Domāju, arī treneri zināja, ka varu rādīt labāku hokeju nekā pārbaudes spēlē pret Franciju. Man patīk spēka spēle. Lai ieietu mačā, vajag kādam iedot iekšā. Nebaidos, ka nopelnīšu noraidījumu, jo zinu, ka nūju nekad neceļu gaisā.”

Pret Vāciju viņam bija iespēja gūt pirmos vārtus izlasē, taču neizdevās trāpīt tukšos vārtos. “Pirmajam golam jābūt smukākam,” ar humora pieskaņu epizodi atceras Ķēniņš. “Biju piekusis, negaidīju, ka Miķelis atdos piespēli. Es viņam un sev punktu atņēmu. Ja vācieši pēc tam būtu iemetuši un izlīdzinājuši rezultātu, tad ilgi nevarētu aizmigt, bet galvenais, ka komanda uzvarēja.”

Šodien 17.15 pēc Latvijas laika mūsu izlase aizvadīs trešo spēli Stokholmā, tiekoties ar Itālijas izlasi. “Visi pretinieki ir spēcīgi un jāgatavojas tāpat kā pret krieviem un vāciešiem,” Ronalds ir apņēmības pilns izcīnīt otro uzvaru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+