Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
19. jūnijs, 2015
Drukāt

“Gazprom” būvēs jaunu gāzesvadu līdz Vācijai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas gāzes gigants “Gazprom” vienojies ar Nīderlandes, Britānijas, Vācijas un Austrijas firmām, lai būvētu jaunu gāzesvadu līdz Vācijai.

Vienošanās memorandā teikts, ka Nīderlandes un Britānijas naftas firma “Royal Dutch Shell”, Vācijas E.ON un Austrijas OMW sadarbosies, lai būvētu jaunu maršrutu zem Baltijas jūras no Krievijas, plānoto transporta jaudu paredzot 55 miljardus kubikmetru gadā. Šis projekts, kura realizācijai termiņš netiek sniegts, dubultos jau esošā gāzesvada “Nord Stream” transporta jaudu. Paziņojums izskan laikā, kad Krievija meklē jaunus maršrutus, lai piegādātu gāzi Eiropas Savienībai, apejot krīzes skarto Ukrainu, lai arī ES uzstāj, ka savienība vēlas samazināt tās enerģētisko atkarību no Krievijas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+