Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. jūnijs, 2015
Drukāt

“Gazprom” būvēs jaunu gāzesvadu līdz Vācijai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas gāzes gigants “Gazprom” vienojies ar Nīderlandes, Britānijas, Vācijas un Austrijas firmām, lai būvētu jaunu gāzesvadu līdz Vācijai.

Vienošanās memorandā teikts, ka Nīderlandes un Britānijas naftas firma “Royal Dutch Shell”, Vācijas E.ON un Austrijas OMW sadarbosies, lai būvētu jaunu maršrutu zem Baltijas jūras no Krievijas, plānoto transporta jaudu paredzot 55 miljardus kubikmetru gadā. Šis projekts, kura realizācijai termiņš netiek sniegts, dubultos jau esošā gāzesvada “Nord Stream” transporta jaudu. Paziņojums izskan laikā, kad Krievija meklē jaunus maršrutus, lai piegādātu gāzi Eiropas Savienībai, apejot krīzes skarto Ukrainu, lai arī ES uzstāj, ka savienība vēlas samazināt tās enerģētisko atkarību no Krievijas.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+