Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
19. jūnijs, 2015
Drukāt

“Gazprom” būvēs jaunu gāzesvadu līdz Vācijai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas gāzes gigants “Gazprom” vienojies ar Nīderlandes, Britānijas, Vācijas un Austrijas firmām, lai būvētu jaunu gāzesvadu līdz Vācijai.

Vienošanās memorandā teikts, ka Nīderlandes un Britānijas naftas firma “Royal Dutch Shell”, Vācijas E.ON un Austrijas OMW sadarbosies, lai būvētu jaunu maršrutu zem Baltijas jūras no Krievijas, plānoto transporta jaudu paredzot 55 miljardus kubikmetru gadā. Šis projekts, kura realizācijai termiņš netiek sniegts, dubultos jau esošā gāzesvada “Nord Stream” transporta jaudu. Paziņojums izskan laikā, kad Krievija meklē jaunus maršrutus, lai piegādātu gāzi Eiropas Savienībai, apejot krīzes skarto Ukrainu, lai arī ES uzstāj, ka savienība vēlas samazināt tās enerģētisko atkarību no Krievijas.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+