Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Būvgružotājus “Spilves” teritorijā apturējusi vien trīs metrus augstu vaļņu ierīkošana (2)

Foto- SIA "Rīgas nami"Foto- SIA "Rīgas nami"

“Saskaņā ar Rīgas domes Administratīvās inspekcijas datiem, Rīgā katru gadu tiek uzietas aptuveni 20 jaunas nelegālās izgāztuves. Iespējams, apjomīgākā no izgāztuvēm šobrīd atrodas vēsturiskajā lidlaukā „Spilve”,” portālu “la.lv” informējusi SIA „Rīgas nami” sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Pētersone.

SIA „Rīgas nami” apsaimniekotā 100 ha lielā, vēsturiskā lidostas “Spilve” teritorija par būvgružotāju interešu objektu kļuvusi pērn. Tur izveidota vairāk nekā 4100 kvadrātmetru liela būvgružu izgāztuve.

„Atkritumu šķirošana un izvešana mums izmaksās gandrīz 50 000 eiro, tas ir sāpīgs trieciens uzņēmuma budžetam. Skaudra realitāte, ar kuru var saskarties ikviens uzņēmējs vai zemes īpašnieks, ja kļūs par būvgružotāju upuri..”, saka SIA „Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. trtrtrtrtrtrtrtrtr Atbildēt

    Mers jau staigaa liidz misteram 20% un maacas! Kaapeec lai vinjiem buutu skaudiiba??? 🙂

  2. Vai Ušakovam nepielec, ka vajag no no būvgružiem taisīt kalnu, kur ierīkotu tā pat ka Ventspilī Lemberga hūti atpūtniekiem, bet ja nu skaudība māc, tad lai ierīko mākslīgo salu līcī, kā to darijuši Japāņi pie sevis. Par padomu Ušakovam honorāru neprasu…

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.2
Alūksne +2.8
Daugavpils +2.9
Saldus +3.3
Liepāja +5.1
Jelgava +3.9
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +2.7
Rēzekne +3.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+