×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
19. marts, 2014
Drukāt

Būvniecības izstādes ir jāredz

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

No Anglijas uz Latviju atnācis smalks būvniecības dizaina materiāls – jasmonīts. No akmens maluma, ģipša, cementa un kompozītmateriāla izgatavotie ēku eksterjera un interjera rotājumi ir pārsteidzoši izturīgi un precīzi. Tā kā to gatavošanā neizmanto ūdeni, dekoru izgatavošanas process norisinās četrreiz ātrāk. Materiāla ražotājs un tirdzniecības pārstāvis Latvijā ir SIA "Inlyline". Uz izstādi Rīgā no Anglijas bija atbraucis arī uzņēmuma īpašnieks ar kundzi. "Latvija ir laba stratēģiska vieta, kur atvērt ražotni. Te ir Eiropas centrs, kvalificēti strādnieki un viegli risināma loģistika," atzīst Simons un Emma Pīrsoni, firmas "Jasmonite & Co" īpašnieki.


Izstādē “Māja I” pagājušās nedēļas nogalē Ķīpsalā celt un remontēt gribētāji iepazinās ar būvniecības un apdares materiālu klāstu, izvēlējās labāko santehniku vai apkuri, elektrisko vai inženiertehnisko komunikāciju risinājumu.

Izstādē bija unikāla iespēja saņemt konsultācijas no zinošākajiem nozares pārstāvjiem, jo firmu stendos bija kvalificētākie eksperti. Turklāt pēc jautājuma vai materiāla smalkas izpētes vienā stendā varēja jautāt un veikt cenu aptauju arī pie citiem stendiem, turklāt izstādes laikā vienmēr var iegādāties būvniecībai nepieciešamo ar atlaidēm. Izstādē piedalījās 400 dalībnieku no 12 valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+