×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. augusts, 2016
Drukāt

Būvvalde dzīvoklī demontē lieljaudas serverus (2)

Foto - Rīgas pilsētas būvvaldeFoto - Rīgas pilsētas būvvalde

Šodien Būvvaldei nācās piemērot aizvietotājizpildi pret vienu no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, kas daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis lieljaudas serverus, neievērojot ne tikai būvniecības regulējošo normatīvo aktu prasības, bet arī potenciāli apdraudot ēkas iedzīvotājus, jo serveriem netika nodrošināta atbilstoša dzesēšana.

“Šis ir kārtējais pierādījums tam, cik laikietilpīgs un birokrātisks ir Administratīvā procesa likums. Mēs vairākus mēnešus esam veikuši saraksti, vairakkārt apsekojuši konkrēto dzīvokli, lieguši konkrētās telpas šādi ekspluatēt, piemērojuši administratīvos sodus, brīdinājuši, ja labprātīgi netiks izpildīts mūsu atzinumā noteiktais aizliegums, tad mums ir tiesības pārtraukt šo darbību viņu vietā. Visas šīs darbības mums ir jāveic, jo tā nosaka likums, uzsver Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

“Būvvalde, kā jau likumā tas noteikts, uzņēmējam ir devusi pietiekamu laiku, lai atrastu jaunas telpas, tādējādi neliedzot nodrošināt sniegtā pakalpojuma nepārtrauktību, taču tā kā konkrētajā gadījumā telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs šo telpu neatļauto izmantošanu nav pārtraucis, Būvvaldes inspektori šodien veica aizvietotājizpildi, policijas klātbūtnē iekļūstot dzīvoklī un demontēja lieljaudas serverus.”

Foto - Rīgas pilsētas būvvaldeFoto - Rīgas pilsētas būvvalde

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Gribētos uzzināt, vai būvvalde ir apsekojusi Interneta kazino Ganību damb ī24a, tur notiek tādas lietas ka mati ceļās stāvus, tiek apstaroti darbinieki ar milzīgu magnētisko jaudu, meitenēm izkrīt mati, bet par naudu ko finansē divi ebreji no Izareljas. Viņu vārdi: ELAD BENI< YONIV PEROTZ. Mutes tiek aizgāztas! Viņu firma Euro Live Technologies, zem tā vārda tīra elle.
    ES tur kā apsargs nostrādāju, iepazinu, tagad slimoju, ja manā kājā nebūtu metāls (tā uzvārījās) nezinātu kas notiek, tā ir īsta Černobiļa, nomaskēta ar divkārtēju drošību, lai cilvēki nezina kas tur notiek! Ja kāds lasa, sauciet tās maitas pie atbildības, lai netiek iznīcināta mūsu jaunatne!

Draugiem Facebook Twitter Google+