×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Būvvalde pieņem ekspluatācijā Stradiņa slimnīcas jauno korpusu

VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" jaunais korpuss. Foto - LETAVSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" jaunais korpuss. Foto - LETA

Rīgas pilsētas būvvalde pieņēmusi ekspluatācijā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jauno korpusu, aģentūru LETA informēja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle iepriekš stāstīja, ka plānots, ka jaunais korpuss durvis pacientiem vērs 1.jūnijā. Patlaban notiek aktīvi darbi jaunā korpusa aprīkošanai ar mēbelēm, medicīnas iekārtām un tehnoloģijām, darbinieku iepazīšanās ar ēkā ierīkotajām inženiertehniskajām sistēmām un darbinieku apmācības, skaidroja Sīle.

A korpusa pirmās kārtas būvniecībā piesaistīts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 24 miljonu eiro apmērā.

Veselības inspekcija (VI) janvārī sniedza negatīvu atzinumu par jauno korpusu, bet pēc veiktiem uzlabojumiem jau februārī atļāva to nodot ekspluatācijā.

Iepriekš, veicot pārbaudi, inspekcija konstatēja būtiskas neatbilstības jaunbūvē, piemēram, atsevišķām telpām nebija pabeigta iekšējā apdare, nav pabeigta durvju bloku montāža, telpas nav sagatavotas rentgena tehnoloģiskās iekārtas montāžai un darbības organizēšanai.

Kopš pērnā gada 17.oktobra, kad bija jaunā korpusa pirmās kārtas nodošanas termiņš ekspluatācijā, būvniekam tika piemērota soda nauda. Soda naudas apmērs bija vairāk nekā 3000 eiro dienā un tā tika aprēķināta no neizpildīto darbu apjoma summas, iepriekš norādīja slimnīcas pārstāve Sīle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+