Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

BVKB vadītājs: Rīga bīstamo ēku jomā ir līdere; 39% gadījumu atklāj dažādas bīstamības

Foto- LETAFoto- LETA

Nodegušais grausts Pļaviņu ielā Rīgā. (Publicitātes foto)

Rīga starp visām pilsētām bīstamo ēku jomā ir līdere, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) vadītājs Pēteris Druķis.

Viņš atzīmēja, ka, veicot pārbaudes dažādos objektos, 39% gadījumu Rīgā ēkām konstatētas dažādas bīstamības, kas ir steidzami jānovērš.

Pēc Druķa teiktā, galvaspilsētā ir ārkārtīgi daudz bīstamu ēku, tostarp izglītības un ārstniecības iestādes.

BVKB ir vērsis pašvaldības uzmanību uz atklātajām nepilnībām, taču Rīgas vadība, pēc Druķa teiktā, nesteidzas ēkas sakārtot.

Pagaidām gan neviena izglītības iestādes nav slēgta, taču, ja nekas netiks darīts, tad BVKB to nāksies darīt.

BVKB darbu sāka 2014.gada 1.oktobrī, līdz ar jaunā Būvniecības likuma spēkā stāšanos.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+