×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. oktobris, 2013
Drukāt

CAF iesniedz sūdzību PV dīzeļvilcienu vagonu modernizācijas konkursā

Brilles8

Spānijas kompānija “Construcciones y Auxiliares de Ferrocariles S.A” (CAF) iesniegusi sūdzību pasažieru pārvadātāja pa dzelzceļu “Pasažieru vilciens” konkursā par 19 dīzeļvilcienu vagonu modernizāciju, sacīja  CAF pārstāvis Ivo Klotiņš.

 

“Precīzu sūdzības tekstu atklāt pagaidām nevēlamies, bet kopumā ar šo konkursu tika pārkāptas mūsu tiesības, tāpēc arī iesniedzām sūdzību,” viņš paskaidroja.

Iepirkumu uzraudzības birojs vēl nav noteicis sūdzības izskatīšanas termiņu.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka “Pasažieru vilciens” bija iecerējis iegādāties 34 elektrovilcienus un septiņus dīzeļvilcienus. Konkursā par vilcienu piegādi uzvarēja CAF , taču ar to noslēgtajā līgumā bija jāveic grozījumi, lai nezaudētu Eiropas Savienības līdzfinansējumu 100 miljonu latu apmērā jauno vilcienu iepirkumā.

Vienošanās ar CAF par līguma izmaiņām netika panākta un CAF vērsās Stokholmas Tirdzniecības palātas Mediācijas institūtā, lūdzot sākt mediācijas procesu. Tas gan beidzās bez panāktas vienošanās. Spāņu uzņēmums draud nākamgad vērsties starptautiskajā arbitrāžā, ja puses nevarēs panākt izlīgumu sarunu ceļā.

Patlaban tiek saskaņoti iepirkuma dokumenti jaunu elektrovilcienu nomai, bet dīzeļvilcienus nolemts modernizēt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+