×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. novembris, 2017
Drukāt

Čakša iestājusies partijā (5)

Foto - Zane Bitere/LETAFoto - Zane Bitere/LETA

Veselības ministre Anda Čakša

Veselības ministre Anda Čakša šodien tika uzņemta kā biedrs Latvijas Zaļajā partijā (LZP), aģentūru LETA informēja LZP biroja vadītāja Līga Štāla.

LZP valdes sēdē tika izskatīts Čakšas iesniegums par uzņemšanu partijā un ar valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara rekomendāciju tika apstiprināts viņas partijas biedra statuss, pavēstīja Štāla.

Kā savā motivācijas vēstulē norāda Čakša, viņas vērtību augšējā skalā ir domāt par ilgtermiņa vides saglabāšanu kā vietu, kurā dzīvojam veselīgu un aktīvu dzīvi. Tāpat ministre uzsver, ka iestājas par efektīvu un caurspīdīgu valsts pārvaldi, resursu efektīvu izmantošanu, kas nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu valsts attīstību, kā arī noturētu iedzīvotājus Latvijā.

Čakša 2016.jūnijā kļuva par LZP virzītu veselības ministru, kad veselības ministra amatu atstāja Guntis Belēvičs. Līdz tam viņa vadīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

“Darbojoties ministres amatā, veidojot 2018.gada veselības sistēmas budžetu, Čakšai ir izdevies panākt vienošanos starp koalīcijas partijām veselības nozarei nākamgad papildus novirzīt vairāk nekā 200 miljonus eiro, un veselības aprūpes budžets kopumā pārsniegs vienu miljardu eiro,” tā jauno biedri slavē politiskā spēka pārstāvji.

Politologs: Čakša vēlas demonstrēt, ka dosies dekrēta atvaļinājumā uz “augsta viļņa”

Kļūstot par Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedri, veselības ministre Anda Čakša vēlas demonstrēt, ka dosies dekrēta atvaļinājumā uz “augsta viļņa”, šādu viedokli aģentūrai pauda politologs Filips Rajevskis.

Viņš izteica pieņēmumu, ka Čakša varētu gribēt nodemonstrēt, ka ir aizgājusi dekrēta atvaļinājumā uz “augšējā viļņa”, nevis kā neveiksminiece. Politologs vērsa uzmanību, ka veselības nozarei ir piešķirta liela papildus nauda un skaidrs, ka viņa to var piedēvēt sev kā veselības ministrei.

Viņš arī skaidroja, ka partijas piederība ir svarīga, lai startētu nākamajās Saeimas vēlēšanās. Tomēr Zaļo un zemnieku savienība ir partiju apvienība – katrai partijai ir noteikta kvota. “Vajag nopietnu politisko partejisko aizmuguri, lai iekļūtu kvotā. Konkurence uz vietām ir liela un Čakša šobrīd risina priekš sevis situāciju nākamajām Saeimas vēlēšanām,” skaidroja Rajevskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Man jau ļoti patīk tie zaļie zemnieki. Apmēram pirms gada pacēlās troksnis par to, ka ar plastmasas pārtikas maisiņiem tiek piesārņota vide un daba. Ko izdarīja dabu ļoti mīlošā un Latvijā valdošā partiju apvienība. Nevis domāja kā ražot dabai mazāk kaitīgus maisiņus, bet gan jūtami pacēla nodokli plastmasas maisiņiem. Nu ļoti jau ZZS valdība mīl Latvijas dabu.

  2. Pirmajā brīdi varētu padomāt, ka jāseko bārbijas piemēram un jāiet uz SC. Bet ja vērojam prognozes, ka ZZS gatavojas koalīcijai ar saskaņu, tad viss pareizi vien sanāk.

  3. Var domāt,ka viņa sajāja visu veselības aprūpi,tur jau pirmstam ,visu sabojāja

  4. Ja tur jau sen nebūtu, kā tad tiktu par ministri?!

  5. Vai tad šī kundze jau nedarbojās ZZS visu laiku?

Draugiem Facebook Twitter Google+