×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. maijs, 2012
Drukāt

Cālīši un jaunputni

calisiunolas

Kur iegādāties dējējvistu un broileru cālīšus, tītaru un citu mājputnu mazuļus?
Valija Liepiņa Jelgavā

Gribu nopirkt kvalitatīvus dējējvistu jaunputnus. Kur tos meklēt? 
Aivars K. Jelgavas novadā

 

• Piemājas saimniecībā “Alejas” (Daugavpils novada Kalupes pagastā, mob. 29735001) piedāvā pusotra mēneša vecus šķirnes Dominant dējējvistu jaunputnus deviņās dažādās krāsās, cena – 3,50 lati. Ir pārdošanā arī diennakti veci dažādu krāsu mājas vistu cāļi, nešķiroti putnēni maksā Ls 1,50; broilervistu cālīši (no diennakts vecuma līdz pusotrai nedēļai) tur nopērkami par Ls 1 – 1,50; Ungārijas baltie zoslēni – par Ls 5, Pekinas pīlēni – par Ls 2, šķirnes Mulard pīlēni par Ls 3, kā arī nedēļu vecas pērļvistas (gaļas šķirnes) – par 3 latiem gabalā. Pēc iepriekšēja pasūtījuma nopērkami arī tītarēni. Mājputnus var iegādāties uz vietas saimniecībā, bet katra mēneša otrajā svētdienā – Viļānu tirgū.

• Zemnieku saimniecībā “Mazputnēni” (Raunas pagastā, mob. 29231617) pašlaik var iegādāties 3,5 mēnešus vecas šķirņu Dominant un Leghornas dējējvistiņas par Ls 3,50, kā arī 5 mēnešus vecus šķirnes Lohmann Brown jaunputnus par Ls 4,50 gabalā. Tirgo arī diennakti vecus dējējvistu un broilercāļus (šķirotus par 80 santīmiem, nešķirotus – par 50 santīmiem), kā arī nedēļu vecus Pekinas pīlēnus par Ls 1,20 un Landemas baltos zoslēnus par 4 latiem. Mājputni nopērkami arī izbraukuma tirdzniecībā Aizkrauklē, Ogrē, Pierīgā, arīdzan Zemgalē un Kurzemē – Vecumnieku novadā, Bauskā, Saldū, Ezerē, Kuldīgā, Tukumā. Iepriekš sazinoties, jelgavnieki šos tirgotājus var sastapt Dobeles novadā – Anneniekos, Kaķeniekos.

• Piemājas saimniecībā “Cīrulīši” (Madonas nova­da Dzelzavas pagastā, mob. 29424509) tirgo 6 mēnešus vecus Dominant, Lohmann Brown, IsaBrown jaunputnus par Ls 5, gadu vecas dējējvistas – par Ls 2,50, nedēļu vecus cālīšus par Ls 1,20, Pekinas pīlēnus (no nedēļas līdz 2 nedēļu vecumam) par Ls 1,30 – 2, Ditmarscher un Tulūzas zoslēnus par 3,50 – 5 latiem. Pēc iepriekšēja pasūtījuma pārdod arī Baltos platkrūšu tītarus par 5 – 8 latiem. Iepriekš vienojoties, mājputnus var piegādāt arī pircējiem Jelgavas novadā.

• Piemājas saimniecībā “Līplanti” (Ogres novada Krapes pagastā, mob. 29766931) nedēļu vai divas vecus dējējvistu cāļus pārdod par Ls 1,20 – 1,50, nedēļu vecus broilervistu cāļus – par Ls 1, muskuspīļu mazuļus – par Ls 1,50, tikpat vecus šķirnes Lielā Pelēkā zoslēnus – par 5 latiem gabalā, kā arī pērļvistas.

• Jelgavas tirgū ik sestdienu dažādu vistu šķirņu jaunputnus tirgo mājputnu audzētājas Ina Tetere un Astrīda Čamane.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+