×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Čalovskis likuma priekšā ir “absolūti brīvs cilvēks” (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vēl 2013. gada vasarā vairāki politiķi uzstāja, ka Deniss Čalovskis jātiesā tepat Latvijā, nevis jāizdod ASV, pieļaujot, ka izdošanas gadījumā viņš varētu pat tikt spīdzināts.

Par kibernoziegumiem ASV notiesātais Latvijas pilsonis Deniss Čalovskis ārzemēs ir izcietis viņam piespriesto sodu par izdarītajiem pārkāpumiem un pašreiz ir “absolūti brīvs cilvēks”, kurš valsts tiesībsargājošajām institūcijām nav jāuzrauga, apliecināja Čalovska advokāts Saulvedis Vārpiņš.

Viņš skaidroja, ka Čalovskis pašreiz ir atgriezies Latvijā kā “absolūti brīvs cilvēks”, kurš savu sodu jau izcietis un kurš sabiedrībai jāpieņem kā līdzvērtīgs loceklis.

“Nevienam vairs nekas nav jāmaksā, ne jāatskaitās,” skaidroja advokāts.

Kā ziņots, Čalovskis no ASV ir atgriezies Latvijā, apliecināja viņa advokāts Vārpiņš.

Par atgriešanos dzimtenē Čalovskis paziņojis arī savā profilā sociālajā tīklā “Facebook”. “Sveiki visiem! Milzīgs visiem paldies! Par atbalstu, par līdzdalību!” raksta Čalovskis.

Pagaidām Čalovskis no publiskiem komentāriem par ASV pieredzēto atturas, jo vispirms vēlas vairākas dienas aklimatizēties un pavadīt laiku ar ģimeni, norādīja Vārpiņš. Čalovskis būtu priecīgs, ja mediji viņu dažas dienas netraucētu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par maz laventu-karginu bankām galvassāpes sagādāji !

Draugiem Facebook Twitter Google+