“Capitals” izrauj uzvaru NHL “Winter Classic” spēlē 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) tradicionālajā “Winter Classic” spēlē ceturtdien Vašingtonas beisbola laukumā zem klajas debess vietējā “Capitals” komanda pēdējās sekundēs nodrošināja panākumu pār Čikāgas “Blackhawks” ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 1:0).

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Spēles ievadā “Capitals” komanda ieguva divu vārtu pārsvaru, kad izcēlās Ēriks Fērs, izmantojot izgājienu vienatnē pret vārtsargu, un krievs Aleksandrs Ovečkins, kurš pirmais piesteidzās pie pretinieku vārtsarga atsistās ripas.

Pirmās trešdaļas vidū komandas spožās saules dēļ apmainījās laukuma pusēm.

Pirmās trešdaļas 14.minūtē vienus vārtus “Blackhakws” komandai atguva Patriks Šārps, kurš vairākumā izcēlās ar metienu no tālas distances, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē 2:2 panāca Brendons Sāds, izmantojot pretinieku kļūdu saspēlē. Neilgi pirms tam Ovečkins divreiz raidīja ripu pa Čikāgas kluba vārtu stabiņu.

Neilgi pirms mača beigām “Capitals” komanda nopelnīja vairākumu, ko izmantoja 13 sekundes pirms pamatlaika noslēguma, kad precīzi meta bijušais “Blackhawks” komandas hokejists Trojs Brauvers.

Par mača pirmo zvaigzni tika nosaukts Ovečkins, kurš iekrāja arī vienu rezultatīvu piespēli.

Spēli klātienē vēroja 42 832 skatītāji. Iepriekš “Winter Classic” spēles bija rīkotas trijos beisbola laukumos Čikāgā, Bostonā un Filadelfijā.

Abas komandas “Winter Classic” spēlē piedalījās otro reizi. “Capitals” 2011.gadā viesos ar 1:3 zaudēja Pitsburgas “Penguins”, bet “Blackhawks” 2009.gadā ar 4:6 izbraukumā piekāpās Detroitas “Red Wings”.

Pagājušās sezonas “Winter Classic” spēle risinājās Mičiganā, kurā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā Toronto “Maple Leafs” pārspēja “Red Wings” komandu. Spēli Mičiganas štata universitātes stadionā noraudzījās 105 491 skatītājs, tādējādi pārspējot 2008.gadā uzstādīto “Winter Classic” rekordu, kad maču starp “Penguins” un Bufalo “Sabres” vienībām Ņujorkā klātienē vēroja 71 217 skatītāji.

“Winter Classic” mačs zem klajas debess tiek aizvadīts kopš 2008.gada. Spēle tradicionāli risinās 1.janvārī.

“Blackhawks” komanda ar 52 punktiem 38 spēlēs atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma otrajā vietā, bet “Capitals” ar 45 punktiem 37 mačos ieņem Austrumu konferences sesto pozīciju.