Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Čārlijs Šīns atzinies, ka viņam ir HIV

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Holivudas aktieris Čārlijs Šīns oficiāli atzinis, ka viņa HIV tests izrādījies pozitīvs, raksta aģentūra Reuters.

“Esmu šeit, lai pateiktu, ka man ir HIV. Šos trīs burtus grūti pieņemt,” Šīns paziņojis NBC raidījumā. Jau iepriekš bija parādījusies informācija, ka Šīns grasās paziņot par savu saslimšanu.

Čārlijam Šīnam ir 50 gadu, viņš filmējies tādās kinolentēs kā “Būt par Džonu Malkoviču”, “Augstākā līga 2”, “Trīs musketieri”, bet vispazīstamākais, iespējams, ir ar lomu seriālā “Divarpus vīri”, kas viņam atnesa viarākas “Zelta globusa” un “Emmy” balvas, kā arī padarīja viņu par visatalgotāko aktieri televīzijā – par katru sēriju Šīns saņēma 1,8 miljonus dolāru.

Šīna personīgā dzīve regulāri nonākusi bulvārpreses slejās, tajā skaitā arī alkohola un narkotiku problēmu dēļ, tāpat iztirzāta viņa laulība un apsūdzības sadzīves vardarbībā. 2011. gadā Šīnu atlaida no darba veiksmīgajā seriālā “Divarpus vīri”.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+