×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. novembris, 2015
Drukāt

Carnikavā pazudušais makšķernieks atradies; glābēji sašutuši (5)

LETALETA

Sestdien, 14.novembrī, Carnikavā pazudušais makšķernieks atradies jūras krastā sveiks un vesels, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dienestā norāda, ka notikušais joprojām ir ļoti neskaidrs. Vīrieša meklēšanas darbi tika sākti sestdienas naktī ap plkst.00.25. Ap plkst.16.30 viņš atradies jūras krastā.

Vīrietis glābējiem esot teicis, ka visu nakti peldējies jūrā, nekāda laiva viņam neesot bijusi. Tomēr dienestā uzsver, ka tas fiziski nav iespējams, jo vīrietis būtu nosalis. Līdz ar to pagaidām nav skaidrs, kur tieši vīrietis bijis un ko darījis. “Negribam ticēt, ka viņš bijis jūrā,” uzsver dienestā. Tiek pieļauts, ka vīrietis nodarbojies ar maluzvejniecību.

VUGD pauž sašutumu par šādiem gadījumiem, uzsverot, ka tiek nepamatoti tērēti glābēju resursi.

LETA jau vēstīja, ka sestdien naktī plkst.00.25 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju, ka kāds vīrietis Carnikavā pirms trim stundām ar gumijas laivu devies zvejot un pazudis.

MRCC Rīga nekavējoties uz notikuma vietu nosūtīja krasta apsardzes kuģi KA-06 “Gaisma” un Valsts robežsardzes kuģi “RK-19”, kura apkalpe, ievērojot dreifēšanas trajektoriju, veica meklēšanas rajona pārbaudi. Tika arī dots norīkojums pacelties Gaisa aviācijas bāzes helikopteram.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vecītim palaimējies, ka ticis sveikā vesels. Šodien tādu “maluzveinieku”, kas specializējās zveinieku loma nolaupīšanā ir daudz.

  2. Šim peldētājam vajadzētu piespiedu psihiatrisko pārbaudi, jo tā nav pirmā reize!!!!!

  3. Iespējams viena no pēdējās desmitgades muļķīgākajām atrunām…

  4. Lai atmaksā iztērēto naudu meklēšanai!

  5. “visu nakti peldējies jūrā”, tas skan varonīgi. Bet to var pārbaudīt, ierosinot tam cilvēkam papeldēties, ne jau ilgi, tikai kādas minūtes divdesmit.

Draugiem Facebook Twitter Google+