×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Carnikavā satraukums par meža izciršanu – taka uz transportu pārvērtusies šķēršļu joslā (4)

Gunta Kraujas fotoGunta Kraujas foto

Carnikavas iedzīvotāji satraukti par nedēļas nogalē novēroto meža izciršanu Carnikavas novada Garupē pie kooperatīva “Arhitekts”.

Ar betona plātnītēm izliktā taka, pa kuru gadu desmitiem vietējie iedzīvotāji no savam mājām iet uz autobusa un dzelzceļa pieturām, ir pārvērsta par baļķu krāvumu un grūti pārvaramu šķēršļu joslu.

Kā sacīja Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, viņai par šiem darbiem nekas neesot zināms, jo diemžēl likums neliek Latvijas Valsts mežiem par savām darbībām konkrētā teritorijā informēt arī vietējo pašvaldību, kas iedzīvotājiem tomēr sasniedzama visātrāk.

“Latvijas Valsts mežu” sabiedrisko attiecību speciālists Tomass Kotovičs solīja noskaidrot, vai šie darbi ir likumīgi un kas tos veic.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Demolē un izzog Latviju. Mežoņi un ubagi.

 2. Štrunts par cilvēkiem, kad tikai koki ostai. Tipiska LVM darbošanās. Ko tad jūs reņģēdāji gribat? Kas jūs vispār esat, lai kaut ko gribētu?

 3. Neizskatās, ka tur būtu kaut kādas betona plāksnītes. Parasta meža taka. Ja tas nav oficiāls meža ceļš, tad meža izstrādātājiem nav pienākums novērst šķēršļus tuvējo kooperatīvu iedzīvotāju un citu meža zvēru kustībai.

  • Tam būtu jābūt oficiālam meža ceļam / takai!
   Vismaz man, savā detālplānojumā nācās iekļaut 4 -tras izejas (ceļus, takas) uz jūru, ko arī izdarīju un divas no tām arī jau 10 gadus uzturu kārtībā, tai sk., novācot kritušos kokus, pat tuvumā aizlauztos, bīstamos.

   Cita lieta, ka man, kaut tās takas ir tagad ts. oficiālas, man neviens neuzliek par pienākumu to darīt (I Ulmaņa laikā bija pretēji!). Pat vairāk, diskutējams ir jautājums, vai es principā to drīkstu, ko gan es īpaši neņemu galvā. Tas atkal mūsu n-dabīgās likumdošanas dēl, protams.

   Tā kā LM jūs neko tāpat nepadarīsiet – gribēs novāks, negribēs novākt, atstās kā ir, diemžēl.

Draugiem Facebook Twitter Google+