×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Carnikavas novadā noķer divus maluzvejniekus

LETALETA

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori šorīt Carnikavas novada Dzirnezerā maluzvejniecībā pieķēruši divus vīriešus, kuriem lomā bija ap 16 kilogramiem zivju.

 

Kā informēja VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns, informāciju par iespējamajiem pārkāpējiem vides inspektori saņēma jau vakar un uzreiz devās uz minēto ezeru, kur ierīkoja slēpni. Ap plkst.22 inspektori novēroja, ka divi vīri ar laivu dodas ezerā un saliek tīklus. Maluzvejnieki pēc tīkliem atgriezās šorīt ap plkst.4, bet pēc divām stundām krastā tika aizturēti.

Kā minēja Zemitāns, viens no vīriešiem kasti ar zivīm mēģināja iemest ezerā un noslīcināt, taču bijis pārāk sekls, tādēļ tas nav izdevies. Pie maluzvejniekiem atrasti seši tīkli, katrs 60 metrus garš. Loma apjoms bijis ap 16 kilogramiem, galvenokārt brekši, līņi un asari. Zivis bijušas dzīvas, tādēļ palaistas atpakaļ ezerā.

Aizturētie ir 1954.gadā un 1970.gadā dzimuši Rīgas iedzīvotāji, kuri iepriekš šādos pārkāpumos nav aizturēti. VVD inspektori abiem vīriešiem noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu, un viņiem var piemērot naudas sodu no 200 līdz 500 latiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+