Apbrīno

“Carnival Youth” izdod singlu un albumu “Vienā vilcienā”, izziņo koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē 0

Foto – youtube.com

Indīroka grupa “Carnival Youth” 1. jūnijā izdevusi jaunu albumu “Vienā vilcienā” un publicējusi tā pirmo singlu “Kilometriem tālu” kopā ar videoklipu. Albumam par godu izziņots arī līdz šim vērienīgākais grupas koncerts, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē.

Jauno albumu veido 8 skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ko grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags, kā arī Aleksis Luriņš ierakstījuši “Red Bull Studios Berlin” šī gada pavasarī Berlīnē. “Vienā vilcienā” producents ir Gatis Zaķis. Albums pieejams CD formātā “Carnival Youth” mājaslapā www.carnivalyouth.lv, Latvijas ierakstu veikalos, universālveikala “Stockmann” Pastāvīgo klientu nodaļā, kā arī digitālajās mūzikas platformās “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” un citur.

Pirmā albuma singla “Kilometriem tālu” video filmēts Daugavpilī, režisoru lomās šoreiz iejutušies paši grupas dalībnieki, operators šim klipam ir Jānis Jurkovskis, savukārt montāžu veidojis Māris Lagzdiņš. Video filmēts vairākās pilsētas lokācijās, kā, piemēram Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un Daugavpils skrošu rūpnīcā. Paredzams, ka tiks veidoti vēl vismaz 3 mūzikas vidoklipi no albuma “Vienā vilcienā”, kuri tiks filmēti Alūksnē, Siguldā un Liepājā.

Albums pilnā garumā, kā arī iepriekšējo albumu “No Clouds Allowed” un “Propeller” materiāls tiks atskaņots “Carnival Youth” pirmajā brīvdabas solo koncertā 26. augustā, Siguldas pilsdrupu estrādē.

LA.lv