foto – LETA

Cauce sezonu pabeidz ar labāko rezultātu 0

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce svētdien izcīnīja piekto vietu Altenbergas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa izcīņa kamaniņu sportā sezonas noslēdzošajā, devītajā, etapā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Šis kļuva par Cauces labāko rezultātu šosezon, jo līdz šim viņai labākā bija septītā vieta sacensībās Kēnigszē trasē.

Zīmīgi, ka latvietei šī trase ir veiksmīga jau otro gadu pēc kārtas, jo pērn viņa tur notikušajā Pasaules kausa etapā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, pēc pirmā brauciena atradās līderpozīcijā un noslēgumā izcīnīja otro vietu. Pēc tam Cauce pērn palīdzēja komandai gūt otro vietu arī stafetē.

Svētdien pēc pirmā brauciena Cauce bija ceturtajā vietā, esot vien aiz trim vācietēm. Otrajā braucienā viņa uzrādīja devīto rezultātu, tomēr summā atkāpās tikai vienu pozīciju, nokļūstot aiz lielisku otro braucienu aizvadījušās krievietes Tatjanas Ivanovas.
Divu braucienu summā sacensībās triumfēja Pasaules kausa titulu jau iepriekš garantējusī Natālija Geizenbergere, kura par 0,071 sekundi apsteidza Tatjanu Hifneri, bet par 0,186 sekundēm Dajanu Eitbergeri.
Savukārt Cauce summā piekāpās uzvarētājai par 0,583 sekundēm.

Pamatsacensībās piedalījās arī Ulla Zirne, kura pirmajā braucienā uzrādīja 16.rezultātu, bet otrajā bija piecpadsmitā ātrākā un šo vietu izcīnīja arī summā. Viņa uzvarētājai zaudēja 1,661 sekundi.