Cauņa atkal spēlē, “CSKA” neizšķirts 0

Kādreizējais Latvijas labākais futbolists Aleksandrs Cauņa svētdien aizvadīja pirmo spēli šogad, palīdzot Maskavas CSKA komandai pārtraukt trīs zaudējumu sēriju Krievijas premjerlīgas mačos.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Aizvadītajā cīņā pašreizējā Krievijas čempionvienība CSKA savā laukumā cīnījās 1:1 (1:0) ar kopvērtējuma vicelīderi “Krasnodar”.

Spēles rezultātu pirmā puslaika beigās atklāja CSKA komandu pārstāvošais zviedrs Pontuss Vernblūms, tomēr 88.minūtē izlīdzinājumu panāca brazīlietis Vandersons.

Tikmēr Cauņa laukumā izgāja 67.minūtē.

Cauņa pērnajā oktobrī piedalījās savā pirmajā mačā pēc gada pārtraukuma, atgriežoties arī Latvijas valstsvienības rindās, kā arī UEFA Čempionu līgā, tomēr ziemas pārtraukuma laikā viņš atkal vairākkārt atsvaidzināja savainojumus, tāpēc līdz šim nevarēja spēlēt.

Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā līderei Sanktpēterburgas “Zeņit” ir 55 punkti 23 spēlēs, bet kārtējā mačā tā vēlāk svētdien viesosies pie Krasnodaras “Kubaņ”.

Tikmēr “Krasnodar” un CSKA vienībām tagad ir attiecīgi 48 un 44 punkti, bet ceturto vietu ar 43 punktiem ieņem Kazaņas “Rubin”, kas sestdien ar 2:1 (1:0) savā laukumā pieveica “Ural” komandu.