AFP/LETA

Cauņa nepiedalās CSKA uzvarā Čempionu līgas spēlē 0

Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa trešdien bija Maskavas CSKA spēles pieteikumā, taču neizgāja laukumā uzvarētā Čempionu līgas (ČL) spēlē pret ”PSV Eindhoven” no Nīderlandes, liecina organizatoru informācija.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

CSKA jau līdz 36. minūtei bija vadībā 3:0, vēlāk Seidu Dumbia neguva savus trešos vārtus, jo nerealizēja 11 metru soda sitienu, turpretī ”PSV Eindhoven” divus vārtus atguva un 80. minūtē palika mazākumā, taču rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā B grupas spēlē ”Manchester United” atspēlējās pret ”Wolfsburg” un uzvarēja ar 2:1. Pēc divām spēlēm visām četrām komandām ir pa trim punktiem.

Gūstot abus vārtus Krištianu Ronaldu, A grupā Madrides ”Real” ar 2:0 viesos uzvarēja ”Malmo FF” un ”Paris Saint Germain” – ar 3:0 Doņeckas ”Šahtar” izcīnot otrās uzvaras.

C grupas spēlēs vēsturisku punktu guva ČL debitante ”Astana” no Kazahstānas, kas nospēlēja 2:2 ar Stambulas ”Galatasaray”. Trīs no četriem vārtiem tika gūti spēlētājiem raidot bumbu savos vārtos. Madrides ”Atletico” ar 1:2 piekāpās Lisabonas ”Benfica” komandai, kas arī atspēlējās pēc zaudētiem vārtiem.

Ar sešiem punktiem ”Benfica” ir grupas līdere, ”Atletico” ir trīs punkti, bet ”Astana” un ”Galatasaray” – pa punktam.

D grupā pie otrā panākuma tika Turīnas ”Juventus”, kas ar 2:0 uzvarēja ”Sevilla”, bet ”Manchester City” viesos ar 2:1, atspēlējoties un pateicoties Sehio Aguero pēdējā minūtē realizētajam 11 metru soda sitienam, uzveica Menhengladbahas ”Borussia”, kas zaudēja otro spēli. Abām pārējām komandām ir pa trim punktiem.