×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. novembris, 2014
Drukāt

Cauņa nerunā, holandiešu zvaigznes aizmūk jeb MIX zona Amsterdamā

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Latvijas futbola izlases spēlētāji pēc pēriena Nīderlandē (0:6), saprotams, bija ne savā ādā. Vairāk kā gadu izlasē nespēlējušais Aleksandrs Cauņa interviju Latvijas žurnālistiem atteica. Gribējās pāris jautājumus uzdot arī holandiešu zvaigznēm Arjēnam Robenam un Robinam van Pērsijam, taču viņi, izrunājušies ar savas valsts medijiem, garām latviešiem aizvicoja tik žigli it kā skrietu pretuzbrukumā uz Aleksandra Koļinko vārtiem. Van Pērsijam metrus 20 pakaļ dzinās kāds žurnālists, sakot, ka grib uzdot pāris jautājumus angļu valodā, taču Mančestras “United” uzbrucējs uz sirmo vīru pat neatskatījās un nozuda aiz durvīm. Arī tā ir attieksme.

Bet, lūk, mūsu vīru spriedumi. Jānis Ikaunieks: Laikam jau tā arī bija, kā teicu pret maču pret Turciju – ka Nīderlandē būs septiņi tādi kā Arda Turans. Bija grūti. Mums daudz kas nesanāca, kas nozīmē tikai to, ka vairāk jāstrādā. Pašam arī bija sarežģīti, taču spēlēt varēja. Jāapdomā viss, kas noticis un jāiet tālāk. Mani nomainīja, jo treneris uzskatīja, ka citi labāk izskatīsies.”

Eduards Višņakovs: “Rezultāts ir ļoti slikts, bet laikam pelnīts. Viņi ir lieli meistari un šodien ļoti labi izpildīja uzdevumu. Protams, Robens daudz paveica – 0:6 lielā mērā ir viņa nopelns. Pēc pirmā puslaika treneris teica, ka jāsaņemas un cienīgi jānospēlē otro puslaiku, taču mums nesanāca. Bet arī mums bija vairākas iespējas, tā kā nevar teikt, ka mūsu pretspēle bija nekāda. Bijām pelnījuši gūt vārtus. ”

Valērijs Šabala: “Nīderlande bija briesmīga, bet jāteic, ka arī mēs aizvadījām vāju spēli. Pieļāvām muļķīgas kļūdas, bija jūtama meistarības atšķirība. Ja gribam kaut ko aizķert pret tādiem pretiniekiem, tad kļūdīties vispār nedrīkst. Kāds aizskrien uz priekšu, pretuzbrukums un vārti. Man bija viens labs moments – mēģināju trāpīt tuvajā stūrī, bumbu vajadzēja mazliet nogriezt, bet nesanāca. Es pirmo reizi tādā lielā stadionā spēlēju, lieliskas sajūtas – 50 tūkstoši skatītāju. Neaizmirstami, tiesa, nekādu spiedienu no tribīnēm nejutu, koncentrējos mačam.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+