Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
28. augusts, 2014
Drukāt

Cauņam un CSKA briesmīga izloze Čempionu līgā

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA jaunās sezonas UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīrā ielozēta ļoti spēcīgā kompānijā jeb “nāves grupā”, ceturtdien noskaidrojās izlozē.

CSKA cīnīsies E apakšgrupā, spēkojoties pret Vācijas čempioniem Minhenes “Bayern” un Anglijas labāko vienību Mančetras “City”. Turklāt šajā grupā ielozēts arī spēcīgais Itālijas klubs “AS Roma”, kas aizvadītajā sezonā ilgu laiku bija pretendents uz valsts čempiontitulu.

Zīmīgi, ka CSKA ar “Bayern” un Mančestras klubiem vienā apakšgrupā spēlēs jau otro gadu pēc kārtas – pagājušajā sezonā starts neizdevās tik veiksmīgs, jo Maskavas vienība nespēja izkļūt no grupas.

Tikmēr Latvijas izlases vārtsarga Germana Māliņa pārstāvētā Baltkrievijas čempionvienība Borisovas BATE ielozēta H apakšgrupā, kur sacentīsies ar Portugāles flagmani “Porto”, Ukrainas vienību Doņeckas “Šahtar” un Bilbao “Athletic” no Spānijas.

Čempionu līgas fināls nākamā gada 6.jūnijā norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.

UEFA Čempionu līgas futbolā 2014./2015.gada sezonas apakšgrupu izlozes rezultāti:

A apakšgrupa – Madrides “Atletico” (Spānija), Turīnas “Juventus” (Itālija), Pireju “Olympicos” (Grieķija), “Malme” (Zviedrija);

B apakšgrupa – Madrides “Real” (Spānija), “Basel” (Šveice), “Liverpool” (Anglija), Razgradas ”Ludogorets” (Bulgārija);

C apakšgrupa – Lisabonas “Benfica” (Portugāle), Sanktpēterburgas “Zeņit” (Krievija), Leverkūzenes “Bayer” (Vācija), “Monaco” (Francija);

D apakšgrupa – Londonas “Arsenal” (Anglija), Dortmundes “Borussia” (Vācija), Stambulas “Galatasaray” (Turcija), “Anderlecht” (Beļģija);

E apakšgrupa – Minhenes “Bayern” (Vācija), Mančestras “City” (Anglija), CSKA (Krievija), “AS Roma” (Itālija);

F apakšgrupa – “Barcelona” (Spānija), Parīzes “Saint-Germain” (Francija), Amsterdamas “Ajax” (Nīderlande), Nikosijas APOEL (Kipra);

G apakšgrupa – Londonas “Chelsea” (Anglija), Gelzenkirhenes “Schalke 04” (Vācija), Lisabonas “Sporting” (Portugāle), ‘Maribor” (Slovēnija);

H apakšgrupa – “Porto” (Portugāle), Doņeckas “Šahtar” (Ukraina), Bilbao “Athletic” (Spānija), Borisovas BATE (Baltkrievija).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+