Cauņam un “CSKA” fantastiska uzvara Krievijā 0

Latvijas futbola izlases pussargs Aleksandrs Cauņa svētdien palīdzēja Maskavas CSKA komandai Krievijas premjerlīgas čempionāta spēlē ar rezultātu 6:4 (0:3) izbraukumā dramatiskā cīņā pieveikt Saranskas “Mordvija”.
Cauņa laukumā izgāja 73.minūtē, kad CSKA vēl atradās iedzinējos ar 3:4. Latvijas pussargs nomainīja Izraēlas pussargu Bibrasu Natho, piedaloties savā trešajā premjerlīgas spēlē šosezon.
Duelis CSKA komandai iesākās ļoti neveiksmīgi, jo jau 15.minūtē viesi nokļuva iedzinējos ar 0:3, turklāt arī bija palikuši mazākumā. Otrā puslaika sākumā arī “Mordvija” palika nepilnā sastāvā un CSKA sāka atspēlēšanos, līdz 59.minūtei panākot 3:3. Kaut “Mordvija” vēlreiz ieguva vadību, pēdējās desmit minūtēs CSKA sasita vēl trīs vārtus un guva grūtu uzvaru.
CSKA rindās trīs reizes precīzs bija Kotdivuāras valstsvienības uzbrucējs Seidū Dumbija, bet “Mordvija” rindās divus vārtus guva Jevgēņijs Lucenko.
Kā zināms, iepriekšējā premjerlīgas kārtā CSKA zaudēja pirmos punktus šosezon, savā laukumā nospēlējot neizšķirti 2:2 ar pagājušās sezonas čempioni Sanktpēterburgas “Zeņit”.
Krievijas čempionāta kopvērtējumā stabilā vadībā ar deviņās spēlēs iekrātiem 25 punktiem atrodas CSKA, bet no tās par astoņiem punktiem atpaliek Maskavas “Lokomotiv”, kas vēlāk vakarā tiksies ar Samāras “Kriļja sovetov”. Savukārt pa 16 punktiem ir “Zeņit”, kas svētdien spēkosies ar Permas “Amkar”, un Maskavas “Spartak”, kas sestdien ar 0:3 (0:2) kapitulēja Krasnodaras “Kubaņ”.