zimbio.com

Cauņu nepamatoti noraida Krievijas čempionāta spēlē 0

Aleksandrs Cauņa svētdien nopelnīja divas dzeltenās kartītes un tika noraidīts Krievijas futbola čempionāta līdervienību cīņā, kurā Maskavas “CSKA” ar 0:2 zaudēja Mahačkalas “Anži”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Latvijas izlases pussargs pirmo brīdinājumu saņēma 19.minūtē, bet puslaika kompensācijas laikā tiesnesis nolēma viņam piešķirt otro brīdinājumu par marokāņa Mbarka Busufas nogāšanu. Taču video atkārtojumā redzams, ka Cauņa pretinieku pieturēja minimāli, turklāt krist viņš izlēma pāris sekundes vēlāk, kad sportistu starpā vairs nebija nekāda kontakta. Drīzāk marokānis bija pelnījis brīdinājumu par simulēšanu.

Otrajā puslaikā, spēlējot mazākumā, “CSKA” ielaida divus vārtus – 57.minūtē no soda laukuma precīzs bija Kotdivuāras uzbrucējs Lasina Traore, bet 78.minūtē Busufa laukuma saimniekiem guva vārtus gandrīz no vārtu līnijas pēc izcilas Semjuela Eto’o piespēles.

Pēc šīs uzvaras “Anži” kopvērtējumā panāca “CSKA” – abām komandām ir pa 40 punktiem.