Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Cauri visai Igaunijai izstrādāts 370 kilometrus garš pārgājiena maršruts

Foto-LETAFoto-LETA

Igaunijas Valsts mežu pārvaldes centrs (RMK) atklājis 370 kilometru garu pārgājiena maršrutu, kas stiepjas cauri visai Igaunijai, vēsta raidkorporācija ERR. Maršruts stiepjas no Iklas uz Igaunijas un Latvijas robežas līdz Lahemā parkam Igaunijas ziemeļos.

Nedēļas nogalē, atklājot maršrutu, pa to devās pirmā testa grupa, kas savus piedzīvojumus apraksta blogā (“loodusegakoos.ee”).

RMK pārgājiena maršrutā “RMK Matkatee” apvienoti senāki pārgājienu maršruti, kas savienoti ar jaunām izstrādātām takām. “Tas sākas Lahemā Nacionālajā parkā, šķērso sešus apriņķus, divus nacionālos parkus, deviņus dabas rezervātus un trīs valsts mežu atpūtas zonas un beidzas Iklā pie Latvijas robežas,” skaidroja RMK valdes priekšsēdētājs Aigars Kallass.

Maršrutā kopumā izbūvētas 33 nakšņošanas vietas – telšu vietas, mājiņas un nojumes. Pārgājiena maršruts ir marķēts ar kilometru stabiņiem un zīmēm, lai novērstu gājēju nomaldīšanos. Pa ceļam arī uzstādītas plāksnes ar informāciju par meža iemītniekiem, izklaides un atpūtas iespējām.

Sīkāka informācija par pārgājiena maršrutu un precīzas kartes pieejamas RMK informācijas centros.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+