×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. februāris, 2012
Drukāt

Čavess varētu neizveseļoties

ugo

Venecuēlas prezidents Ugo Čavess varētu nodzīvot vairs tikai mazāk nekā gadu, prostatas vēzim izplešoties uz resno zarnu un kaulu smadzenēm, atsaucoties uz slepenu elektroniskā pasta saraksti, ziņo britu laikraksts “The Times”.

 

Čavess svētdien devās uz Kubu, kur viņam tiks veikta otrā operācija, lai no iegurņa rajona izņemtu ļaundabīgo audzēju, taču Krievijas ārstu komanda, kas aprūpē Čavesu, spriež, ka izredzes Venecuēlas līderim atveseļoties ir visnotaļ minimālas. Optimistiskāk uz odiozā prezidenta veselības stāvokli raugoties Kubas ārsti, raksta “The Times”. Interneta vietnes “WikiLeaks” nopludinātajās e-pasta sarakstēs atklājas, ka pagājušajā vasarā krievu ārsti Čavesu operējuši, lai labot Kubas mediķu pieļautās kļūdas. Turklāt Čavesa ārsti skaidrojuši, ka Venecuēlas līderis ir “slikts pacients”, jo pārstāj ārstniecības kursus, tiklīdz viņam jākļūst “sabiedriskākam”.

Tikmēr Venecuēlas režīma tuvākās sabiedrotās – Ķīna, Krievija, Kuba un Irāna – jau sākušas apspriest valsts nāktones scenārijus, ja Čavesu vēzis tomēr pievārēs. Krievija un Ķīna atbalsta pašreizējo Venecuēlas ārlietu ministru Čavesam lojālo Nikolasu Maduro, kuru uzskata par spēcīgu politiķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+