Mobilā versija
+19.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
11. decembris, 2014
Drukāt

Če Gevaras dēls Kubā piedāvā izbraucienus filmas “Motociklista dienasgrāmatas” stilā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Kubas revolucionāra Ernesto Če Gevaras jaunākais dēls, par godu tēvam un viņa mīlestībai pret motocikliem, atvēris tūrisma aģentūru, kas piedāvā braucienus pa Kubu uz “Harley-Davidson” motocikliem.

Marksisma ideju piekritēja Če Gevaras ceļojums uz motocikla cauri visai Dienvidamerikai ir iemūžināts brazīliešu režisora Valtera Sallesa 2004. gada filmā “Motorcycle Diaries” (“Motociklista dienasgrāmatas”) ar meksikāņu aktieri Gaelu Garsiju Bernālu galvenajā lomā.

Ceļojuma laikā, kas ilga no 1951. gada decembra līdz 1952. gada jūlijam, 23 gadus vecais revolucionārs pabija Argentīnā, Čīlē, Kolumbijā, Peru un Venecuēlā.

Če Gevaras dēls Ernesto Gevara, par godu tēva slavenajam braucienam, Kubas viesiem piedāvā unikālu iespēju uz “Harley-Davidson” motocikliem apceļot Kubu.

Šāds brauciens vienam cilvēkam izmaksās vismaz 3000 ASV dolāru (2450 eiro), bet par sešu līdz deviņu dienu ilgu ceļojumu summa var sasniegt pat 5800 ASV dolāru (4727 eiro), neieskaitot cenu par lidmašīnas biļetēm.

Ceļojuma laikā viesi varēs apskatīt skaistākās salas vietas un uzzināt par revolūcijas vēsturi, rakstīts Ernesto Gevaras izveidotajā tūrisma aģentūras mājaslapā “lapoderosatours.com”. Piedāvājumā ir iekļauta viesu izmitināšana pieczvaigžņu viesnīcās un Če Gevaras mauzoleja apmeklējums. “Šis ceļojums būs vienreizēja pieredze un sagādās neaizmirstamas atmiņas. Mēs personiski parūpēsimies par katru sīkāko ceļojuma detaļu,” teikts piedāvājumā.

Uzņēmums nosaukts motocikla “La Poderosa” vārdā, uz kā Če Gevara un viņa kursabiedrs argentīnietis Alberto Granado apceļoja Dienvidameriku. Šis ceļojums stipri iespaidoja jauno partizānu, kurš gatavojās absolvēt augstskolu un kļūt par ārstu-kardiologu.

Tūrisma uzņēmums pēc iespējas vairāk cenšas izcelt tā revolucionārās saknes. Viens no gidiem ir Kamilo Sančess – 1967. gadā kaujā kritušā kubiešu partizāna Antonio “Markosa” Sančesa Diasa dēls.

Daži no ceļojumā iekļautajiem apskates punktiem ir Če Gevaras bāze Havanā un 270 kilometrus attālās pilsētas Santa Klāras apmeklējums, kur 1958. gadā norisinājās izšķirošā kauja pret ģenerāļa Fulhensio Batistas pastāvošo režīmu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+