Mobilā versija
+7.2°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
24. februāris, 2015
Drukāt

Čehijā uzbrucējs restorānā nošauj astoņus cilvēkus un nošaujas pats

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

epa04635267 A rescue helicopter stands at the site of a shooting at a restaurant in the city of Uherksy Brod, Czech Republic, 24 February 2015. Eight people have been killed in the eastern Czech Republic after a man opened fire in a restaurant, the Czech Interior Ministry told the CTK news agency. EPA/RADEK SALAQUARDA

Bruņots uzbrucējs otrdien Čehijas pilsētā Uherski Brodā kādā restorānā nošāva astoņus cilvēkus un pēc tam nošāvās pats, vēstīja Čehijas plašsaziņas līdzekļi.

Pilsētas mērs Patriks Kunčars pastāstīja žurnālistiem, ka uzbrucējs iegājis restorānā, kurā atradušies apmēram 20 cilvēki, un raidījis apmēram 25 šāvienus, nogalinot astoņus cilvēkus un vairākus ievainojot. Pēc tam uzbrucējs izdarījis pašnāvību nošaujoties.

Kunčars sacīja, ka uzbrucējs bijis vairāk nekā 60 gadus vecs vietējais iedzīvotājs, un viņa motīvi nav zināmi. Taču, pēc mēra teiktā, šāvējam bijušas psihiskas problēmas.

Uherski Brodā ir apmēram 30 tūkstoši iedzīvotāju, un tā atrodas apmēram 300 kilometru uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas Prāgas.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+