×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
25. oktobris, 2015
Drukāt

Čehijas prezidents: ekonomiskie migranti izmanto bērnus, lai nokļūtu Eiropā (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Čehijas prezidents Milošs Zemans svētdien, 25.oktobrī, paziņoja, ka ekonomiskie migranti izmanto bērnus, lai tādā veidā nokļūtu Eiropā.

Intervijā laikrakstam “Blesk” prezidents apsūdzēja bagātos ekonomiskos migrantus, kuri ciniski izmanto bērnus, lai nokļūtu Eiropas Savienībā (ES).

“Viņi [bērni] kalpo par cilvēkiem vairogiem puišiem ar “iPhone”, lai attaisnotu migrācijas vilni,” viņš paziņoja laikraksta interneta vietnē publicētā videointervijā.

“Viņi slēpjas aiz bērniem (…) manuprāt viņi nav pelnījuši nekādu līdzjūtību,” sacīja Zemans, kurš ir amatā kopš 2013.gada.

Zemans jau iepriekš ir izcelies ar asiem paziņojumiem pret migrantiem, tai skaitā sakot : “Neviens jūs šeit neaicināja.”

Viņš arī nesen paziņoja, ka migranti “ievēros šariata likumus, nevis Čehijas likumus”, un “neuzticīgas sievietes tiks nomētātas ar akmeņiem un zagļiem tiks nocirstas rokas”.

ANO augstais komisārs cilvēktiesību jautājumos Zeids Raads al Huseins ceturtdien Zemana izteikumus nosauca par “islāmofobiskiem”. Viņš arī asi kritizēja Čehiju par sliktiem apstākļiem bēgļu izvietošanas centros.

Čehijas prezidents sestdien uzaicināja komisāru apmeklēt Čehiju, lai iepazītos ar situāciju šajos centros.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ja visi Eiropas valstu prezidenti būtu tik skaidri domājoši.

  2. Visu cieņu Ugārijas prezidentam, cilvēkam , kurš nav zaudējis veselo saprātu.

  3. Beidzot ES sāk nākt pie prāta! Jācer, ka vēl pēc mēneša pat Vācija un Zviedrija sāks deportēt tās salašņas atpakaļ! Šo valstu tauta skaidri ir norādījusi no realitātes atrautajai elitei, ka šāda nodevība pret tautu netiks piedota! Skat, Šveicē un Polijā, kur notika vēlēšanas, pie varas nāca labējie nacionālisti. Tā būs arī visas citās Eiropas valstīs. vienotības lūzeri jau tagad var pieteikties bezdarbnieka pabalstiem. Tauta balsos par jebkuru spēku, kas aizsūtīs visus migrantus atpakaļ!

  4. labi, ka Eiropai, kaut arī lēnām,bet atveras acis, kas tai tiek gatavots. Tikai Latvija, joprojām, vēl slauka asaras par “nabaga cietējiem” un meklē līdzekļus , ko varētu atraut savējiem..

  5. vai kāds noslēpums ? Atbildēt

    Tas al Huseins ibn al Huseins jau reāli fīrē šo šļuru !

  6. Vismaz labi, ka Čehijai TĀ domājošs prezidents!!! Jauniem vīriešiem jāaizstāv sava valsts, nevis jādodas imigrācijā un jāpamet viss!!! NAV VIŅIEM EIROPĀ KO MEKLĒT UN SLĒPTIES AIZ BĒRNIEM!!! NEKAUŅAS!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+