Mobilā versija
+0.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
24. septembris, 2014
Drukāt

Čehijas prezidents saņem draudu vēstuli

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Trešdienas rītā Čehijas prezidenta Miloša Zēmana rezidencē tika saņemta vēstule ar draudiem prezidentam. Aploksnē, kurā atradās draudu zīmīte, bija iebērts arī balts pulveris, informē Čehijas mediji.

Tiklīdz Prāgas pils darbinieku rokās bija nonākusi draudu vēstuli, uz rezidenci tika izsaukti gan tiesībsargājošo iestāžu, gan glābšanas dienestu darbinieki. Prāgas policijas pārstāvis vietējiem medijiem skaidrojis, ka čehu valodā rakstītajā vēstulē neesot bijušas atsauces uz kādu Zēmena paziņojumu. Taču tās saturs netiek atklāts. Policija uzsākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu draudu sūtītāju. Tāpat šobrīd nav zināms, kādas izcelsmes ir baltais pulveris.

Vēstules saņemšanas brīdī Zēmans savā rezidencē neatradās. Jau kopš nedēļas sākuma viņš atrodas pie robežas ar Slovākiju esošajā Luhačovices pilsētā, kas ir slavena ar saviem minerālūdens avotiem.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+