×
Mobilā versija
+6°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Čehu dziedātājs Karels Gots ārstē limfmezglu vēzi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ārsti slavenajam Čehijas šlāgera dziedātājam Karelam Gotam noteikuši diagnozi ļaundabīgs limfmezglu audzējs jeb tā dēvētā Hodžkina limfoma, otrdien vēstīja vietējie plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz mūziķa preses sekretāres Anetes Stolzovas teikto.

Diagnoze noteikta vēdera dobuma operācijas laikā pirms nedēļas, kad Gots atradās Klīniskās un eksperimentālās medicīnas institūtā (IKEM) Prāgā. 1.novembra vakarā 76 gadus veco Gotu pārveda uz Prāgas Publiskās slimnīcas (OFN) Hematoloģijas klīniku, kur sākts onkoloģiskas ārstēšanas kurss.

“Pašlaik nevar pateikt, cik ilga būs ārstēšana,” paziņoja klīnikas galvenais ārsts Mareks Trnens.

Slimnīca lūdz plašsaziņas līdzekļus ievērot ētikas normas attiecībā pret klīniku un pret pacientu. Līdz Gota izrakstīšanai medicīnas aprūpes iestāde papildu informāciju neplāno sniegt.

“Ļoti lūdzu visus plašsaziņas līdzekļus ievērot mana vīra privātās dzīves neaizskaramību un, ņemot vērā mana vīra veselības stāvokli un atceroties par viņa bērniem, pret šo situāciju izturētos ar cieņu, kādu viņš ir pelnījis,” teikts dziedātāja sievas Ivanas Gotovas paziņojumā.

Viņa norādīja, ka Gotu aprūpē labākie speciālisti. “Visa mūsu ģimene tic, ka arī ar mūsu atbalstu Karels atradīs spēku izveseļoties. Viņš liek visus sveicināt un vīrišķīgi cīnās, lai jūs nesarūgtinātu. Ar to ir tikušas galā citas ģimenes, un tiksim galā arī mēs,” Gotova rakstīja Karela Gota oficiālajā lapā sociālās saziņas vietnē “Facebook”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+