×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Čekists! Idiots! Kaimiņš un Brigmanis salamājas Saeimas komisijā (77)

Foto - LETAFoto - LETA

Vērtējot bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) zinātniskās izmeklēšanas komisijas darbības nedienas, karsta vārdu apmaiņa izvērtās starp Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātiem.

Pie frakcijām nepiederošais Artuss Kaimiņš laikā, kad runāja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, sāka viņu tincināt par sakariem ar “čeku”. Brigmanis sākumā aicināja Kaimiņu paklusēt, bet, kad tas nerimās, nosauca par idiotu.

Savukārt Kaimiņš pēc tam vainoja valdošos ZZS politiķus par nevēlēšanos atklāt “čekas” maisu saturu un izteica pieņēmumu, ka tajos bijuši atrodami arī ZZS vadošo politiķu vārdi, kuri gan, visticamāk, jau no turienes pazuduši.

Deputātu lamāšanos varat noklausīties pievienotajā audio failā.

Kuram no abiem taisnība? Gaidām jūsu domas komentāros!

Pievienot komentāru

Komentāri (77)

 1. Balsosim nakamajas saeimas veleshanas tikai par Kaiminu,nu ne jau par komunistu zagliem,iipashi par brigmani,kuram tik gruuti atzities,ka bija tautas nodevejs.Vai nav beedigs pagans?

 2. a ko komunisti ir izdarijushi labu Latvijas laba? Tu nevari saprast to,ko Kaiminsh dara saeima tad noteikti esi uz grupu sen ar savu pauriiti.

 3. balsošu par Kaimiņu Atbildēt

  Tagad sanāk tā ka, iespējams,idiotu ētikas komisija attaisnoja savējo idi otu ,ar kādiem ir pilni tūkstošu maisi ,kurus šādi ētikas komisijas ” brigmani ” neļauj atvērt tos , jo ļoti labi zina ,ka , iespējams, gandrīz visi šādi brigmaņi ir tajos simtiem tūkstošos maisu, bet kKaimiņa tajos maisos noteikti nav .

 4. Kur ir problēma atklāt? Ja jau neatklāj, tad ir ko slēpt!

 5. Lai vai ko tas Kaimiņš nesadarītu tajā saemā, bet reāli viņš ir vienīgais no kura kaut cik var uzzināt patiesību un spriežot pēc visiem viņa video, viņš reāli nemelo.

  • Kādu patiesību atklāj šis aktieris?
   Izskatās, ka viņam pat nav sajēgas, kāds ir saeimas darbs.
   KO VIŅŠ IR PANĀCIS AR SAVU FILMĒŠANU? NEKO TAČU.
   VAI VIŅŠ PROT SAGATAVOT UN IENIEGT KĀDU LIKUMPROJEKTU? TAČU NEPROT!
   Ar klaigāšanu un populismu taču neko nevar panākt, tikai tracināt lumpeņus. Vai patiešām to tik grūti saprast?

 6. Saeimas spīkeri un viss prezidijs tik tam, lai lielākas algas dabūtu. Viņi REĀLI NEVADA Saeimas darbu, laiž tik pa straumi un priecājas par cipariem savos bankas kontos. Visa viņu darbība. Nav ne virzības, ne plānu, ne mērķu, ne jēgas par tādiem.

 7. Lai arī esmu pacietīgs Atbildēt

  Laikam tā arī nesagaidīšu Brigmaņa solīto balsošanu ar abām rokām par progresīvo ienākuma nodokli!

 8. Vairāk tādu Kaimiņu Saeimā!!!

 9. Šie abi viens otra vērti, bet Kaimiņš šoreiz trāpījis desmitniekā. Pateicis acīs to, ko daudzi aiz muguras čukst.

  • Nav labi, ka atkārtojos –
   Pilnīgi piekrītu un kā pilsonis rosinu tos maisus izbērt un lai ”varoņi” top redzami – tad daudzas valsts ”neveiksmes” būs izprotamas … autori izgaismosies.
   Ja kādam ir drosme maisus bērt tad deputātam Kaimiņam – pārējie dreb, jo sasistīti ar zvērestu čekai un arī darījumiem…

 10. Tas ir patiešām interesanti no diezgan daudzu komentētāju, kas atbalsta tā plānprātiņa šovu un ālēšanos, tajā skaitā ar vienu IP adresi puses (acīm redzot viņi nabadziņi spiesti strādāt tik no viena pieslēguma datora, varu iedomāties to drūzmu), ka vēl joprojām neizprot – šādi personāži likumdevēja rindās ir tieši visu viņu lielākās daļas materiālo un ne tikai to problēmu cēlonis.
  Tas ir tik pat kā iecelt āzi par dārznieku kāpostu laukam.
  Nožēlojamu lumpeņu šaurpierainā domāšana ir novedusi pie situācijas, kurā visi esam. Neskatoties uz to, pumpainu jaunekļu domāšanā aizkavējušies nozombētie turpina malt niekus, jo nespēj saskatīt acīm redzamās likumsakarības.
  Līdz ar to šī valsts nevar sasniegt uzplaukumu, jo turpina kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, neskatoties uz jau iepriekš iegūtajiem “puniem”!
  Kamēr netiks iedibināts kaut visprimitīvākais tautas uzplaukuma nodrošinājuma pamats, tikmēr nekas nemainīsies, būs tikai sliktāk.
  Diemžēl mūsu šodienas “draugiem” par to nospļauties!

 11. Mēs esam Eiropā pēdējā vietā tieši tāpēc, ka pie varas joprojām ir bijušie.

  • Kamēr būs tādi vēlētāji kā tu, kuru domāšana ir tik primitīvi šaura un nespēj izprast elementāru valsts normāli darbojošos ekonomikas algoritmus, tikmēr mūsu tautiešiem arī turpmāk nāksies braukt prom uz neatgriešanos!
   Tu līdzinies aklajam, kurš tā vietā, lai nospiestu durvju rokturi un tās pavērtu, neskatoties uz jau iegūtajiem puniem turpina tādā pat veidā mēģināt nokļūt savā mērķī, triecoties ar galvu pret “durvīm” vēl un vēlreiz.
   Ir nu gan šim kadram elektorāts!
   Vai tad patiešām Latvijas skolās mēslus vien smadzenēs bāž?

   • Paskaidro luudzu ar savu plato pieri kapeec 20 gados nav nekaads ekonomikas pamats ielikts ?
    Peec tava teiktaa pie varas jaapaliek tiem pashiem, kas jau tur atrodas. Vai tad vinjiem slikta izpratne par ekonomiku ? Ko tad vinji kaveejas ar saviem gjeniaalajiem ekonomiku veicinojashejiem algoritmiem divdesmit gadus ?

 12. Mēģināju izlasīt šos komentārus-nesanāca, kļuva pretīgi, Cilvēki, kā Jūs varat dzīvot ar tādu negatīvismu, ļaunumu un rupjībām?

 13. Tagadne ir tagad!! Maz saprotami??

 14. Kamēr pētīs tamēr gals pienāks100%.Kamdēļ man jums algu pielikumu jāmaksā?? fac!

 15. Brigmaņsūds

 16. Kaimiņam ir taisnība! Apzīmējumu “idiots” BIEŽI dzird no paša idiota….Lai nu kā, bet bezgala DAUDZ ir ļautiņu, kuri VISU LAIKU vēlēšanās balsojuši par Brigmani un ZZS!?? Vai tad citādi var nokļūt tur, kur šobrīd ir Brigmanis??? KĀDA LIEKULĪBA!!! NEKAD līdz šim neesmu vēlējis par ZZS, jo zinu KAS VIŅI IR PATIESĪBĀ! ZZS NAV NEKO PAVEIKUSI LATVIJAS LAUKU NOSARGĀŠANĀ UN ATTĪSTĪBĀ, LAI GAN TAS BIJA UN IR VIŅU GALVENAIS UZDEVUMS! Tukšvārdība un nemitīgā MULDĒŠANA pirms vēlēšanām, solījumu NEPILDĪŠANA, Saeimas krēslu deldēšana un būšana valdībā, bijušas TIKAI DARBĪBAS IMITĀCIJA!!! Diemžēl VISS uzskaitītais SEKMĪGI turpinās! Gan jau atradīsies” lietpratēji ” un personīgā labuma ieguvēji, KURI ATKAL IEVĒLĒS SAEIMĀ UN VALDĪBĀ ŠOS ZZS ĻAUTIŅUS!? Tā kā JAUTRĪBA turpināsies!

 17. Brigmanis padomju režīma gados bijis komunistiskās partijas biedrs un funkcionārs, Saldus rajona komitejas pirmais sekretārs no 1985. līdz 1987. gadam, par pirmo sekretāru varēja kļūt tikai tad, ja tam savu “svētību” deva čeka, tā kā visam tam, kas notiek ar čekas maisiem ir loģisks izskaidrojums

  • Laikam otrādi. Brigmanis varēja miera stājā nolikt rajona VDK priekšnieku. Painteresējies, kas ir Partija un kāda loma atvēlēta VDK. Vēl vairāk, VDK nav ЧК (ĀK), bet tās ļoti attāla mantiniece.

 18. Taisnība ir kaimiņam! Ne jau Kalpaka pieminekļa gāzējam vajadzīga čekas maisu atvēršana!

 19. Romāns Straupmanis Atbildēt

  …vai jūs vispār varat iedomāties, kas notiktu, ja atvērtu to sarkano slepkavu maisus????

 20. Par zaļajiem hūteniekiem nekad neesmu balsojis un nebalsošu, nu bet par kaimiņu-pasarg dievs!

 21. Par “Ум честь и совесть нашей эпохи” pavisam noteikti nebalsošu,bet par Kaimiņu gan!

 22. Ukraina atvera kgb kartoteku jau gadu atpakal. Gan ar ierobezojumiem. LR ir vieniga postkomunistiska Valsts kura baidas atklat savu pagatni . Kremlim ir iespeja nodarboties ar santazu. Kauns!

 23. Parasti kliedz, ja uzkāpj uz varžacs. Ja dancojot sanāk uzkāpt uz kājas, kura vesela, tad pajoko un danco tālāk, nē?

 24. ZZS ir hūtes algota krāpnieku banda !

 25. paši pūta paši dega Atbildēt

  Ar sūdainu mietu šos ekskomunistus vajadzētu izmēzt no varas struktūrām. Tā vietā latvieši kā paklausīgas aitas balso par ekskomunista un tagadējā likumīgā zagļa Lemberga kabatas partiju ZZS.

 26. Pārak daudz bijušo vēl ir pie varas

  • Pilnīgi piekrītu un kā pilsonis rosinu tos maisus izbērt un lai ”varoņi” top redzami – tad daudzas valsts ”neveiksmes” būs izprotamas … autori izgaismosies.

 27. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. 😉

  =======

  😉

  Ir sacīts: “Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas”.
  —–
  .
  “Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
  ( precedents – iz “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hroniskās ikdienas )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
  Vai – pāris STULBU ĀŽU badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
  Smej Radītājs par š’tādu “podu”:
  .
  “Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
  Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
  NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
  Ne ĀŽU tandēmam, be “bauriem”!…”

  Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
  Ar “masmēdekļos” blētu vārdu,
  Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
  Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
  Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
  Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
  Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
  Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.
  .
  Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
  Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
  Un žokļi atkārsies līdz nabām,
  Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
  Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kretīns,
  Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
  Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
  Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.
  .
  Var ĀŽI zombijfanus kūdīt,
  Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
  Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
  Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
  Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
  Un izmantot kā “mušpapīru”,
  Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
  Gan blēt, ka ĀŽI = “tautas balsti”…

  Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
  Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
  Par smirdīgākās bārdas “godu”,
  Gan zombijfanu bars “gāž podus”.
  .
  Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
  Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU mēslus,
  Bāž ATKAL “masmēdekļi” mūlī,
  Uz “LUMPEŅ-šoviem” kāram pūlim…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 28. TICU,KA TĀ BIJA

 29. Filtrējam?

 30. Kaimiņam taisnība!!!
  Brigmanis ir pretīga ilgtermiņa glodene!!

 31. Brigmanis kļuva par rajona komitejas sekretāru Gorbačova laikos, kad meklēja jaunos, racionāli domājošos. Jā, tagad mēs varam sacīt : maita, kolaboracionists! Bet tā tajos laikos bija vienīgā iespēja kaut ko labu izdarīt Latvijas labā. Ko Kaimiņš ir izdarījis Latvijas labā?

  • komunisti bija tik pat ļauni kā nacisti Atbildēt

   Un kļūt par nacistu bija labākais, ko priekš Latvijas varēja izdarīt Hitlera laikos?
   Ja reiz atzīts, ka komunistiskais režīms bija noziedzīgs, tad loģiski – Brigmanis bija noziedznieku bandas loceklis.

  • Gorbačovs lika iznīcināt Kalpaka pieminekli?

  • Un ko Brigmanis ir izdarījis Latvijas labā /nerunāsim par to, ko savā un partijas labā/?

 32. Pēc dzirdzētā= Kaimiņs tiešām ..!

 33. Kaimiņam taisnība ir tikai daļēji, jo brigmaņi jau sen parūpējušies lai viņu kartiņas tur nebūtu.

 34. Kaimiņš MALACIS,jo to,ka Brigmanis ir VDK maisos / droši ka abi ar Hūti/ Maskavas maisos i k babke ņe hodji !!Pastudējiet PSRS laiku likumus un tikumus.Nevaeja būt PSKP pirmais sekretuts un nebūt politiskā seksa attiecībās ar VDK.Izanalizejiet visus šos 25 gadus kas ir bijis pie VISĀM silēm VISOS vadošos amatos.UN IR VĒL TAGAD !!!Ja nebūtu VVF ,mēs vēl šodien nožēlojami tupētu Piedņestras vai Krimas situācijā.Ne tāds Ušaks,ne Urbis,ne Hūte un Co nedzīvotu zaļi savās pilīs un nebrauktu ar superdžipiem.Muti stingri turētu ciet.Pretejā gadījumā “priecātos”kā Belihs,Uļukajevs utt. aiz metāla stieņiem.Hūte sen būtu pieņēmis Hadarkovska likteni,jo Putins nav Vējonis un Kalnmeiers nav Ustinovs !!Ticiet man,šie mutes bajāri ar Nilušku abos galos trieku dabūtu,ja Latviju piemeklētu Krimas liktenis.Šodien redzēju Krievijas TV cik drausmīgs stāvoklis ir ŠODIEN Krimā.Urbim nacionalizētu Taudejāņu pili utt. Vēlu veiksmi VDK kadriem.Vienu šodien noķēruši. Nu laikam jau nekaunīgi špionēja,ja DP noķēra?!

 35. Nevienam gan nenāk prātā izpurinat padomju okupantu brīvprātīgo izpalīgu un latviešu smadzeņu .. un izspiegotaju maisus.Viņu partiju aizliedza,bet biedri klusi pazuda.Varbūt būtu laiks viņus sameklēt un pajautāt ko viņi ir par neatkarības gadiem sastrādājuši.Nevar taču tā būt ka gudrie un brīvību mīlošie latvieši ir no brīva prāta šos mērgļus visus šos gadus lolojuši un aprūpējuši!

 36. Brigmani jāizslēdz no ZZS un Saeimas par ilgstošu Latvijas valsts diskreditāciju ….

  • nenotikusī lustrācija Atbildēt

   Pašu ZZS ir jāizslēdz no koalīcijas. Šī partija pārstāv PSRS vērtības, ko arī simbolizē Brigmanis un partijas “krusttēvs” Lembergs.

 37. čekistiem cietums ar mantas konfiskāciju, Latvija apzagta………tagad apzog iedzīvotājus….. legālais valsts rekets pret tautu!!

 38. Ne tikai pazuduši , bet arī aizvietoti ar nevain īgu cilvēku vārdiem. Jau no pirmsākumiem.
  Pat ezim ir skaidrs ka tie maisi bija speciāli sagatavoti. Ko bāliņiem pakašķēties kad kļūst garlaicīgi.

 39. Šis ir labākais, ko no Kaimiņa līdz šim nācies dzirdēt. OK, viņš daudz ākstās un daudz ko vēl nerubī līdz galam, bet te nu zēns ar savu vaļsirdīgo izteikšanos patiešām būs devis labu ieguldījumu čekas maisu atvēršanā! Valsti vada un kontrolē slepkavu – smirdīgu komunistu un čekistu ģimeņu klani, kuri peldās bagātībā, kas sarausta, piesavinoties gan izsūtīto īpašumus, gan visas tautas kopējos darba augļus. Tas nevar turpināties bezgalīgi, vienreiz tai nolādētajai kompartijas un čekas gaļai ir jāšķīst uz visām pusēm!

 40. Lai arī Kaimiņš ir sivēns, vismaz tad kad gestapo likumu atbalstīja bet šoreiz viņam ir absalūta taisnība. Tie komunistu maukas neļaus sevi atklāt ar čekas maisu atvēršanu. Un, noteikti ir tā, ka šīs lietas sen jau nav Latvijā. Un par visām valdībām kuras ir bijušas un ir šodien likumus ir radījušas lai tauta atklāti to nekad neuzzinātu.

 41. Šoreiz Kaimiņam taisnība

 42. Ukrainas Radas komisijās iet “jautrāk”- tur liek pa seju tādiem mutebrāļiem kaimiņiem.

 43. Man gan liekas,ka biedram Brigmanim ir laiks doties pelnītā atpūtā.

 44. Vai tad lielakais vairums no ” zalajiem” nav cekisti ? Kas pasreiz ir vinu barvedis ES un NATO Valsti Latvija. Pleskavas desantnieka delins tas noteikti nav,ari Valmieras aksts ari ne.Tie ir tikai ierindas darboni.Vadonis varetu but NATO ienaidnieks no Puzes bunkura,vai ari ZZS prieksedis .
  Vienreiz cekists vienmer cekists.

 45. Kaimiņam taisnība. Vēlu viņam turpmāk cīņas sparu!

 46. Protams, ka taisnība ir Kaimiņam.

 47. Taisnība ir abiem!

 48. Ļeņins teica: „Labs komunists ir arī labs čekists”. Kāds Lēnas upes krasta sarkanajos mūros arī teica: „Nav tāda jēdziena kā bijušais čekists”. Tātad Kaimiņam taisnība! Ne jau tikai mūsu varoņa Kalpaka pazemošana Saldū, bet komunistu dažāda veida kampēju, hūšu un līdzīgu grupējumu vadība tautas saimniecības virsotnēs ir ilgstoši liegusi mums baudīt mūsu darba augļus. Bet mēs tik ievēlam, ievēlam viņus! Cik ilgi būsim mazohisti! Igauņi bija drosmīgāki un prata pat sākumā nepieļaut komunistu hegemoniju! Komunistiem nē!

 49. čekas maisus vaļā ! Atbildēt

  Ne rīt, bet jau vakar !!

 50. Brigmanis vispār tur nedrīkstēja atrasties. Ej, sēdi mājā, esi pensijā, un skaties TV, nevis smirdini gaisu valdībā. Vecais idiots pats ir, nevis Kaimiņš. Kā šitie visi iesēdās dārgos krēslos, un prom labprātīgi neiet. Tautai tomēr vajadzēja dot lielāku teikšanu, lai visi pensionāri, vecie komunisti sēž mājā, bet ne nu spriež arvien lielākas algas kā sev saņemt, un Latvijas cilvēkus nabadzībā dzīt. VIENREIZ PAR VISĀM REIZĒM BŪTU LAIKS VISUS KOMUNISTUS AR SŪDAINU KŪTS MIETU IZTRIEKT NO TURIENES.

 51. Brigmanis diskusijas karstumā noteikti pāršavis pār strīpu – vienkāršu mudaku nosaukt par idiotu nav pieļaujami, jāatvainojas

 52. te vajag divkauju ! Atbildēt

  Bet vienādi vai otrādi, vecos Padomijas laiku vanckarus sen vajadzēja izmēzt no Latvijas varas struktūrām. Kas vēl par tādiem balso?!

 53. Nepieciešama dekomunistizācija un deboļševizācija Atbildēt

  Čeka bija pakļauta komunistu partijai. Tātad partija deva čekai uzdevumus un pavēles. Okupācijas gados Brigmanis brīvprātīgi iestājās noziedzīgajā partijā, jo komunistiskā partija ir atbildīga par Latvijas okupāciju. Brigmanis brīvprātīgi sadarbojās ar okupantiem, noziedzīgajā partijā bija virsotnē un strādāja okupantu interesēs. Kā tāds Brigmansi kļuva par Saeimas deputātu? Vācijā nebūtu iespējams, ka bijušais nacists kļūst par parlamenta pārstāvi. Uzskatu, ka Brigmani par sadarbību ar okupantiem ir jātiesā!

 54. Kaimiņa k. Ir 100% taisnība! Un lai ,Godmaņpaps, Lembergs, Ulmanis, Balderis, Lipmans, Seski un pārējie priekšnieki uz lustrāciju Atbildēt

  Tante

 55. Kaimiņš ir ampelmanis

 56. Kaimiņam taisnība, tikai Brigmaņa un Lemberga kartītes nav vis Maskavā, bet visdrīzāk Podoļskā,galvenā arhīvā, no kurienes neviens neko nedabūs.

 57. Čeka bija pakļauta partijai. Ar to arī viss pateikts!

 58. Protams, ka Kaimiņam ir 100% taisnība, bet tas nekad neko nemainīs, jo lielākā daļa Brigmanim līdzīgo sēž valdībās, pašvaldībās, prokuratūrās, tiesās un citās iestādēs ieskaitot KNAB. Pareizi Kaimiņš uzsver, ka vairs neko nevarēs pierādīt, jo vienkārši šie dokumenti ir pazuduši no arhīviem un viss tiks griezts uz pretējo, kā uz apmelošanu. Līdzīgi tas noticis arī ar raidījumu ,,Aizliegtais paņēmiens,,
  Es arī neesmu drošs šajā Vlstī, ka atkal mani nenoklausās un neizseko!

 59. A. Brigmanis bija augsts kompartijas nomenklatūras darbinieks ( LKP Saldus rajona komitejas
  pirmais sekretārs ). Diez vai šadi ļauži piestrādaja čekā , Bet A. Kaimiņam lielos vilcienos ir pilnīga taisnība .

  • Ja reiz biji kompartijā, tad arī likumsakarīgi bija saistīts ar čeku un viss notika komunistu vadībā.
   Tas, kā visi steidzīgi aizmeta savas bierakartes, neatbrīvo nevienu no atbildības. Rubiks to neizdarīja un viņu notiesāja viņa paša partijas biedri.

  • Viņš taču nepiedzima kā partijas funkcionārs.

   • Vilks spalvu met, tikumu nē! Diemžēl, par vēlu censties KP funkcionārus pāraudzunāt. KP funkcionārs vada frakciju Saeimā, vai ko stulbāku vēl var iedomāties? KP funkcionāram nedrīkst piemērot-“bijušais”.

 60. Abiem deputātu kungiem šoreiz ir pilnīga taisnība!

 61. Kaimiņam taisnība!

 62. Kaimiņa kungam,protams,taisnība,bet tas otrs biedrs labāk būtu paklusējis.

 63. Jādomā, Kaimiņam, lai gan abi pretīgi pēc velna

Draugiem Facebook Twitter Google+