Kultūra
Kultūrpolitika

Ceļā uz #DzSv: dejotāji ir gatavi svētkiem0

Publicitātes foto

LMT Straume piedāvā jaunāko video stāstu sērijā par vērienīgo svētku tapšanu. Šoreiz uzzināsim, kā lielajam notikumam gatavojas dejotāji no Līgatnes puses.

Māra Sleja dodas pie Līgatnes novada vidējās paaudzes tautas deju kolektīva “Zeperi”, lai noskaidrotu, kādas patiesībā ir mūsdienu pastalas un kas ir tā kopības sajūta, kas liek dejotājiem no visas Latvijas vienoties dejas solī. Tāpat arī uzzināsim, kāda ir saistība starp latviešu tautas dejām un pareizu sakodienu.

Vai tautas deju kolektīvs var apgūt karsējmeiteņu prasmes un ievīt tās tradicionālajās latviešu dejās, redzēsim video stāstā!

Saistītie raksti

LMT Straume astoņu video stāstu sērijā ielūkojas svētku organizēšanas aizkulisēs un uzzina, kā kolektīvi gatavojas Dziesmu un deju svētkiem.

Dejotāju video stāsts skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur Dziesmu un deju svētku laikā būs pieejama plaša tiešraides programma un nozīmīgākie momenti. Skatītāji aicināti dalīties savos iespaidos Twitter diskusijās, lietojot tēmturus #DzSv un #AtspēkoMītu.

LA.lv