Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ceļā uz harmoniju! Horoskopi 24.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Ļoti labvēlīga diena daudziem, kas simbolizēs harmoniju un enerģijas pieaugumu. Lai arī dažām zodiaka zīmēm zvaigznes sola iespējamus sarežģījumus ar veselību, nekādi citi ievērojami riski šajā dienā nav gaidāmi. Daudzi šo dienu patiešām izbaudīs – prieku un gandarījumu gādās gan cilvēki apkārt, gan apstākļi.

Auns

Šī diena sola mainīt tavu dzīvi, turklāt diezgan ievērojami. Gatavojies pārmaiņām – tas, ko tu šodien gribēsi un vēlēsies, piepildīsies! Nepiekrīti svešiem viedokļiem, tie būs maldinoši. Stāstīt par saviem sapņiem un iecerēm nevajag, tas var pievilināt nelabvēļus.

Vērsis

Veiksmīga diena visās jomās. Zvaigznes sola arī labvēlīgu gaisotni finansiālajā jomā. Neizlaid iniciatīvu no rokām, taču neatsakies no palīdzības – padoms un tuvu cilvēku atbalsts tev noteikti nekaitēs.

Dvīņi

Harmoniska diena. Nedēļas beigas pavērs tev plašas iespējas aktīvai atpūtai, radošiem darbiem un pašizpausmei. Drosmīgi ķeries klāt jebkuram darbam, tā kā tu visu spēsi un tev veiksies itin visā!

Vēzis

Tevi gaida jaunas un ļoti interesantas iepazīšanās – nav izslēgts, ka no darījuma rakstura tās pāraugs tuvā draudzībā. Labvēlīga diena, lai realizētu radošas idejas, kā arī labiekārtotu mājokli. Jebkurš naudas ieguldījums būs veiksmīgs un nodrošinās peļņu.

Lauva

Šodien tev būs daudz jaunu un vēl nebijušu ideju, kuras palīdzēs tev uzlabot tavu finansiālo stāvokli. Emocionāli tu jutīsies ļoti gandarīts visas dienas garumā.

Jaunava

Pieaugs enerģija, seksualitāte, komunikācija. Iespējams, ka viss, kam tu šodien pieķersies, tev ies no rokas. Un tu spēsi atrast izeju pat no ļoti piņķerīgām situācijām. Īpaši labvēlīga ir otrā dienas puse.

Svari

Labvēlīga diena – tu jutīsi, kā pieaug tava enerģija un pārliecība par savām spējām. Saskarsme ar draugiem, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem sagādās tev gandarījumu.

Skorpions

Lai kam tu šodien nepieķertos, viss ies no rokas un būs veiksmes lutināts. Tomēr nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus un iespējas, tu tomēr esi tikai cilvēks. Ja ir sajūta, ka esi noguris, palutini sevi un atpūties.

Strēlnieks

Tu esi ceļā uz harmoniju. Iespējams, ka tu uzlabosi savu finansiālo stāvokli. Vari pārdomāt nākotnes plānus, kas attiecas uz darbu. Vari gaidīt arī kādu patīkamu pārsteigumu un pat dāvanu.

Mežāzis

Šodien tevī pamodīsies enerģija un tu varēsi realizēt savas radošās ieceres. Īpaši labvēlīga diena sievietēm, kuras šodien gaida skaistas un romantiskas tikšanās. Savukārt vīriešiem nevajadzētu iesaistīties riskantās situācijās.

Ūdensvīrs

Tavs enerģiskais potenciāls joprojām ir virsotnē, lai gan zvaigznes sola dažas grūtības tavā šodienas ceļā. Nav izslēgts, ka kāds tevi gribēs piemānīt un rīkosies tev aiz muguras.

Zivis

Šodien sajutīsi enerģijas pieaugumu, it īpaši tas attiecas uz Zivīm – sievietēm. Tevi pamanīsi visi, lai kurp tu arī nedotos. Pārliecība par saviem spēkiem un optimisms šodien padarīs tevi par ļoti vēlamu biedru dažādās kompānijās. Vīriešiem – Zivīm jāiemācās novērtēt citu cilvēku uzmanība. Zvaigznes brīdina par iespējamu veselības pasliktināšanos.

LA.lv