×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

Čelentāno un Klaudija: itāļu “Elviss” un viņa daiļā mūza

3. Laimes recepte

3no4
Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Taču laime izcīnīta ne bez asarām un ērkšķiem. Adriano kā jebkurš itālis nespēja dzīvot bez sievietēm. Viņš daiļā dzimuma pastiprināto uzmanību pret sevi, smagi nopūšoties, skaidroja ar to, ka daba viņu apveltījusi ar tik īpaši jutekliskām lūpām. Savukārt Klaudija izpelnījās “visgreizsirdīgākās Itālijas sievietes” titulu, lai gan, jāteic, tieši viņa izcēlās ar pietiekami lielu aukstasinību un savaldību. Norakstot vīra sānsoļus uz dabiskajiem vīrieša instinktiem, viņa allaž gaidīja vīru nākam pie prāta. Un sagaidīja.

Visvētrainākais romāns Adriano izvērtās ar Ornellu Muti, kura bija viņa partnere filmā “Spītnieka savaldīšana”. Ornella viņa dēļ pat izšķīrās no sava vīra, aktiera Alesio Orano, un to pašu gaidīja no Adriano. Tomēr viņš nebija tik impulsīvs un ar savu šķiršanos vilcinājās, savu dienesta romānu slēpjot no savas sievas tik ilgi, kamēr skaistulei Ornellai, kura nebija radusi, ka viņu ar kādu dala uz pusēm, kādā intervijā it kā nejauši paspruka, ka Adriano ir “viņas vīrs”… Protams, Klaudijai šī atzīšanās bija šokējoša. Tomēr, veicot savu izvēli par labu laulības saglabāšanai, šķiršanās prasību viņa neiesniedza un pacietīgi nogaidīja, līdz kaislības pierims. Intervijās viņa nosvērti atbildēja, ka nejauša krāpšana – nebūt nav šķiršanās iemesls un ir piedodama. Klaudija pauda, ka vīrietim gadījuma sakari ir gluži kā mehāniķim jaunas automašīnas tehniskā apskate.

Viņai izrādījās taisnība. Adriano atgriezās pie sievas un publiski atvainojās. Tomēr abi nolēma kādu laiku padzīvot atsevišķi. Romantiskais Adriano šķiršanās laikā nosūtīja sievai uz laukiem, kur viņa bija apmetusies, 32 lappušu garu mīlestības vēstuli. Bet “uzmestā” Ornella vēl ilgi visus mēģināja pārliecināt, ka viņi ar Adriano vienkārši nav spējuši kopā sadzīvot, jo abi esot pārāk spilgtas un neatkarīgas personības.

Šodien Adriano ģimene mitinās savā ģimenes villā netālu no Milānas, pie kuras ieejas atrodas strūklaka, kuras ūdens šaltis skalojas pār Klaudijas statuju. Noguruši no sabiedriskās dzīves kņadas, Adriano un Klaudija dzīvo savrupu ģimenes dzīvi. Klaudija apgalvo, ka savu vīru mīl tieši tāpat kā agrāk, un savu iemeslu formulējusi jau pirms daudziem gadiem: “Nevienu interesantāku par Adriano es savā dzīvē neesmu sastapusi.” Viņiem ir viens mazbērns. Radinieki joprojām nespēj vienoties par to, kurš no viņiem ir lielāks bērns – mazais Samuels vai viņa slavenais vectēvs…

2014. gada vasarā pāris atzīmēja 50 gadu kopdzīves jubileju. Viņu zelta jubilejas priekšvakarā iznāca grāmata “Klaudija Mori. Adriano Čelentāno. Divi iemīlējušies kareivji”. “Ja mēs nepaliktu divas atsevišķas personības, tagad manis vairs nebūtu,” atklājusi Klaudija. “Es nekad neesmu vēlējusies pazust vīra ēnā vai noslēpties. Tāpat esmu pārliecināta, ka arī viņš nekad to nav vēlējies. Mīlestība kļūst spēcīgāka, ja mēs nebaidāmies atzīt savas kļūdas.” Tomēr ik dienu viņa lūdzoties Dievam dot iespēju nomirt agrāk par savu vīru, jo nevēlas domāt par tām sāpēm, kuras viņai nāktos pārciest, zaudējot savu dzīvesbiedru.

  1. Teikšu tev: "Čau!"
  2. Dīvainais tips un daiļā mūza
  3. Laimes recepte
  4. Ģimene diviem

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+