×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. jūnijs, 2016
Drukāt

CĒLI: Futbola zvaigznes 80% algas atdod vecākiem

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Eiropas futbola čempionāta spēle starp Šveici un Albāniju (1:0) iegāja vēsturē ar faktu, ka pirmo reizi viens pret otru spēlēja brāļi.

25 gadus vecais Taulants Džaka pārstāvēja Albāniju, bet divus gadus jaunākais Granits Džaka – Šveici.

Dienu pirms mača Taulants sociālajos tīklos publicēja emocionālu ierakstu: „Lai arī 90 minūtes būsim pretinieki, turēsimies kopā tā, kā tikai brāļi to var izdarīt. Spēle nekad nenostāsies starp mums kā draugiem un brāļiem. Vēlu tev veiksmi un veselību, tu esi un vienmēr būsi mans paraugs.”

Puišu mamma spēli skatījās īpašā T kreklā, kura viena puse bija Šveices, otra – Albānijas karogā. Vēl unikāli, ka viņi 80 procentus no saviem ienākumiem atdod vecākiem, un ņemot vērā, ka viens spēlē Vācijas bundeslīgā, otrs – Šveicē, var noprast, ka summas ir ļoti lielas. Taču brāļi uzsver, ka par visu sasniegto ir pateicīgi vecākiem, ģimene ir viņu lielākā vērtība, bet nauda nav būtiska. „Neesmu automašīnu fans, ekskluzīvie spēkrati mani neinteresē,” piebildis Granits Džaka.

Albānijas valstsvienībā liela daļa komandas spēlētāju dzimuši vai jau bērnībā pārcēlušies un kā futbolisti veidojušies Šveicē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+