Mobilā versija
+16.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
7. marts, 2016
Drukāt

Ceļojums laikā ar fotogrāfijām un lellēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 9. marta līdz 3. aprīlim Mencendorfa namā būs aplūkojams mākslas projekts “Laika mirāžas”, kurā eksponētas Aleksandras Čudnovskas fotogleznas un Tamāras Čudnovskas autorlelles, kā arī aksesuāri no viņas privātkolekcijas.

Aleksandra saviem fotomodeļiem, parastiem 21. gadsimta pasaules cilvēkiem, liek iejusties iepriekšējos gadsimtos, veicot ceļojumu laikā. Mēs redzam, kā izmainās mūsu laikabiedri, kā tikai dažas detaļas – parūka, mežģīnes un senlaicīgi aksesuāri – maina cilvēku un viņa uzvedību.

Savukārt Tamāras Čudnovskas eksponētās lelles rāda ceļojumu no pagātnes uz tagadni, kur ar mūsdienu materiālu palīdzību radīti citu laikmetu tēli. Tā ir leļļu meistares vēlme parādīt tās sajūtas un emocijas, ko izsauc slavenu mākslinieku darbi. Mākslinieces mērķis nav kopēt gleznas. Viņai leļļu veidošana pēc gleznām un grafikām ir radniecīga teātra režisora darbam, kur cita autora darbs tiek piepildīts ar savu saturu.

Pievienot komentāru

Viss sākās ar "Līko gurķi". Ināra Slucka - Jūlija Cēzara lomā!Ģertrūdes ielas teātris jauno sezonu atklājis ar režisora Andreja Jarovoja iestudējumu – vienu no zināmākajām Šekspīra traģēdijām "Jūlijs Cēzars".
Draugiem Facebook Twitter Google+