×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Ceļš caur cilvēku ticību! Dienas iedvesmai kopā ar maiju horoskopu

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

9 Eb – uzzini vairāk!

Šādās dienās mēs vairāk nekā citās dienās kontaktējamies ar citiem cilvēkiem. Tāpēc neplānojiet laikietilpīgus darbus, kuros jums vienam jāiedziļinās kādā lietā. Nemitīgi kāds zvanīs, rakstīs, stāstīs jums par to, kā viņiem iet, kas viņiem svarīgi.

Starp cilvēkiem ir īpašs pa visam neredzams kontakts, saikne, kas izveidojas praktiski visās attiecībās pat, ja tās nav īpaši dziļas un ilgas. Šīs saites it kā atdzīvojas šādās dienās. Jums var pazvanīt cilvēki, ar kuriem gadiem neesat kontaktējušies.

Nejauši varat kādu satikt uz ceļa. Jā, tieši ceļš šodien var ienest otru šķautni. Tā ir lieliska diena gan ceļojumam, gan īpašiem notikumiem ceļā.

Jūs varbūt katru dienu dodties uz darbu pa vienu un to pašu ceļu, bet tieši šodien varat pamanīt ko vairāk par vienām un tām pašām mājām un žogiem.

Šodiena atver sapratni, ka baznīca, kurai ejiet garām katru dienu, ir kas vairāk par māju ar krustu augšā. Tā ir vieta, kur satikties, kur doties, vieta, kur cilvēciskais kopīgums un vērtības tiek spodrinātas un meklētas no jauna.

Varbūt tieši šodien ir vērts ieraudzīt ceļu, kas ved augšup!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+