“Celtics” panāk sērijā 1-2 0

Pirmo uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijā piektdien izcīnīja Bostonas “Celtics” komanda, kas ar 101:91 (30:28, 25:14, 30:21, 16:28) savā laukumā pārspēja Maiami “Heat” vienību.

Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33

Pēdējā ceturtdaļā “Celtics” basketbolisti atradās vadībā ar 24 punktu pārsvaru, tomēr divas minūtes pirms cīņas beigām laukuma saimnieku pārsvars bija vairs tikai astoņu punktu apjomā. Tomēr pēdējām izrāvienam viesiem spēka nepietika.

Uzvarētāju rindās ar 24 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Gārnets, Pols Pīrss iekrāja 23 punktus, bet Reidžons Rondo tika pie 21 punkta un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr sezonas vērtīgākais līgas spēlētājs Lebrons Džeimss “Heat” labā guva 34 punktus, kamēr Dveins Veids izcēlās ar 18 punktiem.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Heat” saglabāja vadību ar 2-1. Arī nākamais mačs notiks Bostonā.

Kā ziņots, Rietumu konferences finālsērijā pašlaik Sanantonio “Spurs” ar rezultātu 2-1 uzvar Oklahomasitijas “Thunder” vienību.