“Celtics” vēlreiz apspēlē “Heat” 0

Trešo uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijā otrdien izcīnīja Bostonas “Celtics” komanda, kas ar 94:90 (16:24, 24:18, 25:18, 29:30) viesos pārspēja Maiami “Heat” vienību.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Pēc zaudējumiem divās pirmajās sērijas spēlēs, kas notika Maiami, “Celtic” vienība tagad uzvarējusi gan abās mājas spēlēs, gan vienā izbraukuma mačā, svinot trīs panākumus pēc kārtas.

Pēc pirmā puslaika vadībā ar 42:40 atradās “Heat” komanda, kas trešās ceturtdaļas laikā veica izrāvienu 9:0. Tomēr “Celtics” basketbolisti ceturtdaļu noslēdza ar izrāvienu 15:1, izkarojot piecu punktu pārsvaru (65:60).

Ceturtajā ceturtdaļā mājiniekiem vēlreiz padevās deviņu punktu izrāviens, tomēr viesi ātri atspēlējās un saspringtā galotnē tika pie panākuma.

Uzvarētāju rindās ar 26 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Gārnets, kamēr Pola Pīrsa kontā 19 gūtie punkti.

Tikmēr “Heat” vienībā rezultatīvākais bija sezonas vērtīgākais līgas spēlētājs Lebrons Džeimss, kurš guva 30 punktus un izcīnīja 13 bumbas zem groziem, savukārt Dveins Veids tika pie 27 punktiem.

Šajā cīņā pirmo reizi kopš konferences pusfināla sērijas paša sākuma “Heat” komandas sastāvā atgriezās iepriekš savainotais Kriss Bošs, kurš guva deviņus punktus.

“Heat” komanda ir pagājušās sezonas līgas fināliste. Pērn vienība izšķirošajos mačos atzina Dalasas “Mavericks” pārākumu.

Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 3-2 izvirzījusies “Celtics” komanda. Nākamais mačs notiks Bostonā.

Rietumu konferences finālsērijā pašlaik Oklahomasitijas “Thunder” ar 3-2 uzvar Sanantonio “Spurs” vienību.